Skip to main content
aeroportodinapoli.it

aeroportodinapoli.it

https://aeroportodinapoli.it

Ultima scanare July 23, 2026

O scanare a cookie-urilor pentru aeroportodinapoli.it efectuată pe July 23, 2026 a detectat 61 cookie-uri și 10 solicitări de urmărire terțe. Evaluarea a acoperit 10 pagini în 10 șabloane de pagini unice. Site-ul folosește Cookiebot ca platformă de gestionare a consimțământului cu Google Consent Mode v2; IAB TCF v2.3 nu a fost observat. 10 solicitări terțe au fost detectate de la 7 furnizori.

Cookie-uri

61

De la terți

41

Trackere

10

Furnizori

7

Banner de consimțământ

Cookiebot

Scanări

1

Ce lipsește din această configurare

  • Declarația privind modulele cookie publicată nu include toate modulele cookie observate pe site.

Conformitate în funcție de audiență

Uniunea Europeană

✗ Nerespectat

GDPR + ePrivacy · Consimțământ prealabil (opt-in)

Regatul Unit

✗ Nerespectat

UK GDPR + PECR · Bazat pe consimțământ

Statele Unite

✓ Respectă acest model

CCPA/CPRA + state laws · Informare și opt-out

Canada

! Necesită atenție

PIPEDA + Québec Law 25 · Bazat pe consimțământ

Brazilia

! Necesită atenție

LGPD · Bazat pe consimțământ

Scanare efectuată din UE; site-urile pot afișa bannere sau urmărire diferite în alte regiuni. Verdictele reflectă comportamentul observat, evaluat conform regulilor fiecărei audiențe.

Cookie-uri

61 cookie-uri detectate: 2 necesare, 0 de analiză, 0 de marketing, 41 terțe părți

Total

61

Necesare

2

Funcționale

0

Analitice

0

Marketing

0

Necunoscute

59

41 cookie-uri ale terțilors detectate

Cookie-urile ale terților necesită consimțământul explicit al utilizatorului conform GDPR/ePrivacy.

Filtrează după categorie
Nume Domeniu Categorie Furnizor Expirare Securizat HttpOnly Parte
JSESSIONID aeroportodinapoli.it Necessary Java Sesiune 1st
PHPSESSID validate.perfdrive.com Necessary PHP Sesiune 3rd
cbfcl0b765 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfcl17e0a înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfcl198e9 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfcl944f9 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfcl952ac înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfcl96554 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfcl9ad78 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfcla6c2c înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfcla8cf4 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfclad2a3 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfm0b765 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfm17e0a înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfm198e9 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfm944f9 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfm952ac înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfm96554 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfm9ad78 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfma6c2c înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfma8cf4 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfmad2a3 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbft0b765 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbft17e0a înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbft198e9 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbft944f9 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbft952ac înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbft96554 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbft9ad78 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfta6c2c înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbfta8cf4 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
cbftad2a3 înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - Expirat 3rd
CONSENT_TYPE_FUNCTIONAL înainte de consimțământ aeroportodinapoli.it Unknown - 361 d 1st
CONSENT_TYPE_NECESSARY înainte de consimțământ aeroportodinapoli.it Unknown - 361 d 1st
CONSENT_TYPE_PERFORMANCE înainte de consimțământ aeroportodinapoli.it Unknown - 361 d 1st
CONSENT_TYPE_PERSONALIZATION înainte de consimțământ aeroportodinapoli.it Unknown - 361 d 1st
COOKIE_SUPPORT înainte de consimțământ aeroportodinapoli.it Unknown - 361 d 1st
g_state înainte de consimțământ aeroportodinapoli.it Unknown - 176 d 1st
uzmx înainte de consimțământ .aeroportodinapoli.it Unknown - 178 d 1st
__ssds înainte de consimțământ .aeroportodinapoli.it Unknown - 176 d 1st
__ssds înainte de consimțământ .perfdrive.com Unknown - 176 d 3rd
__ssuzjsr2 înainte de consimțământ .perfdrive.com Unknown - 176 d 3rd
__ssuzjsr2 înainte de consimțământ .aeroportodinapoli.it Unknown - 176 d 1st
__uzma înainte de consimțământ aeroportodinapoli.it Unknown - 178 d 1st
__uzma înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - 176 d 3rd
__uzmaj2 înainte de consimțământ .aeroportodinapoli.it Unknown - 176 d 1st
__uzmaj2 înainte de consimțământ .perfdrive.com Unknown - 176 d 3rd
__uzmb înainte de consimțământ aeroportodinapoli.it Unknown - 178 d 1st
__uzmb înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - 176 d 3rd
__uzmbj2 înainte de consimțământ .perfdrive.com Unknown - 176 d 3rd
__uzmbj2 înainte de consimțământ .aeroportodinapoli.it Unknown - 176 d 1st
__uzmc înainte de consimțământ aeroportodinapoli.it Unknown - 178 d 1st
__uzmc înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - 176 d 3rd
__uzmcj2 înainte de consimțământ .perfdrive.com Unknown - 176 d 3rd
__uzmcj2 înainte de consimțământ .aeroportodinapoli.it Unknown - 176 d 1st
__uzmd înainte de consimțământ aeroportodinapoli.it Unknown - 178 d 1st
__uzmd înainte de consimțământ validate.perfdrive.com Unknown - 176 d 3rd
__uzmdj2 înainte de consimțământ .perfdrive.com Unknown - 176 d 3rd
__uzmdj2 înainte de consimțământ .aeroportodinapoli.it Unknown - 176 d 1st
__uzme înainte de consimțământ aeroportodinapoli.it Unknown - 178 d 1st
__uzmf înainte de consimțământ aeroportodinapoli.it Unknown - 178 d 1st

Urmăritoare terțe

10 cereri detectate de la 7 furnizori: Google LLC, Accessibe, Meta Platforms, Inc., Cybot A/S (Cookiebot), IntuitionMachines...

Analytics

1

Marketing

2

Necessary

3

Functional

0

Other

4

Furnizor Categorie Tip Domeniu
Google LLC înainte de consimțământ Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Accessibe înainte de consimțământ Accessibe tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script eu.acsbapp.com
Meta Platforms, Inc. înainte de consimțământ Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management Necessary script consent.cookiebot.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
IntuitionMachines înainte de consimțământ IntuitionMachines tracker domain (source: Disconnect.me, category: Anti-fraud) Unknown script hcaptcha.com
Radware înainte de consimțământ Radware tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script cdn.perfdrive.com
Radware înainte de consimțământ Radware tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script validate.perfdrive.com
UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script consentcdn.cookiebot.com

Istoric scanări

O scanare finalizată: cookie-uri și trackere din scanarea efectuată pe July 23, 2026.

Scanări recente

July 23, 2026 61 10

Este aeroportodinapoli.it site-ul tău?

Revendică-l pentru a-ți monitoriza cookie-urile și trackerele, a configura un banner de consimțământ conform, cu blocare automată a scripturilor, și a-ți menține politica de cookie-uri actualizată.