Skip to main content
baogialai.com.vn

baogialai.com.vn

https://baogialai.com.vn

Ultima scanare July 21, 2026

O scanare a cookie-urilor pentru baogialai.com.vn efectuată pe July 21, 2026 a detectat 11 cookie-uri și 13 solicitări de urmărire terțe. Evaluarea a acoperit 10 pagini în 10 șabloane de pagini unice. Nu a fost detectată nicio platformă de gestionare a consimțământului. Cu 13 solicitări terțe de la 4 furnizori, site-ul ar putea să nu respecte cerințele GDPR și ePrivacy.

Cookie-uri

11

De la terți

0

Trackere

13

Furnizori

4

Banner de consimțământ

Niciunul detectat

Scanări

1

Ce lipsește din această configurare

  • Nu a fost detectată nicio platformă de gestionare a consimțământului.
  • Au fost observate etichete Google, dar Google Consent Mode v2 nu a fost detectat.

Conformitate în funcție de audiență

Uniunea Europeană

✗ Nerespectat

GDPR + ePrivacy · Consimțământ prealabil (opt-in)

Regatul Unit

✗ Nerespectat

UK GDPR + PECR · Bazat pe consimțământ

Statele Unite

! Necesită atenție

CCPA/CPRA + state laws · Informare și opt-out

Canada

! Necesită atenție

PIPEDA + Québec Law 25 · Bazat pe consimțământ

Brazilia

! Necesită atenție

LGPD · Bazat pe consimțământ

Scanare efectuată din UE; site-urile pot afișa bannere sau urmărire diferite în alte regiuni. Verdictele reflectă comportamentul observat, evaluat conform regulilor fiecărei audiențe.

Cookie-uri

11 cookie-uri detectate: 0 necesare, 3 de analiză, 0 de marketing

Total

11

Necesare

0

Funcționale

0

Analitice

3

Marketing

0

Necunoscute

8

Filtrează după categorie
Nume Domeniu Categorie Furnizor Expirare Securizat HttpOnly Parte
_ga înainte de consimțământ .baogialai.com.vn Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_KM6CQHNG73 înainte de consimțământ .baogialai.com.vn Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gid înainte de consimțământ .baogialai.com.vn Analytics Google Analytics Expirat 1st
g_state înainte de consimțământ baogialai.com.vn Unknown - 173 d 1st
_uidcms înainte de consimțământ .baogialai.com.vn Unknown - 1.1 yr 1st
__eoi înainte de consimțământ .baogialai.com.vn Unknown - 173 d 1st
__IP înainte de consimțământ baogialai.com.vn Unknown - 1.1 yr 1st
__R înainte de consimțământ baogialai.com.vn Unknown - 1.1 yr 1st
__RC înainte de consimțământ baogialai.com.vn Unknown - 1.1 yr 1st
__tb înainte de consimțământ baogialai.com.vn Unknown - 1.1 yr 1st
__uif înainte de consimțământ baogialai.com.vn Unknown - 3 d 1st

Urmăritoare terțe

13 cereri detectate de la 4 furnizori: Google LLC, Meta Platforms, Inc., The Trade Desk, VCCorp

Analytics

2

Marketing

2

Necessary

4

Functional

0

Other

5

Furnizor Categorie Tip Domeniu
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC înainte de consimțământ Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ep1.adtrafficquality.google
Meta Platforms, Inc. înainte de consimțământ Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
The Trade Desk înainte de consimțământ The Trade Desk tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel match.adsrvr.org
VCCorp înainte de consimțământ VCCorp tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingInvasive) Unknown script media1.admicro.vn

Istoric scanări

O scanare finalizată: cookie-uri și trackere din scanarea efectuată pe July 21, 2026.

Scanări recente

July 21, 2026 11 13

Este baogialai.com.vn site-ul tău?

Revendică-l pentru a-ți monitoriza cookie-urile și trackerele, a configura un banner de consimțământ conform, cu blocare automată a scripturilor, și a-ți menține politica de cookie-uri actualizată.