basiqdental.nl
Ultima scanare August 11, 2026
O scanare a cookie-urilor pentru basiqdental.nl efectuată pe August 11, 2026 a detectat 4 cookie-uri și 11 solicitări de urmărire terțe. Evaluarea a acoperit 10 pagini în 10 șabloane de pagini unice. Site-ul folosește Cookiebot ca platformă de gestionare a consimțământului. Nici IAB TCF v2.3, nici Google Consent Mode v2 nu a fost observat la verificarea noastră. 11 solicitări terțe au fost detectate de la 9 furnizori.
Nota comportamentului privind consimțământul
45 / 100
Acest site a setat module cookie de urmărire sau a încărcat instrumente de urmărire înainte ca vizitatorul să își dea consimțământul.
Verificare automată, la un moment dat, a paginilor scanate; nu constituie consultanță juridică. Cum funcționează verificarea noastră.
Nivelul de aplicare a consimțământului
-
1
Nimic neesențial nu rulează înainte de acordarea consimțământului. Aceasta este interpretarea strictă a articolului 5(3) din ePrivacy și poziția cea mai solidă.
-
2
Etichetele Google se încarcă cu stocarea setată implicit pe refuzat și trimit doar ping-uri fără cookie-uri înainte de consimțământ. Permis în modelul Google, dar nu reprezintă interpretarea strictă a articolului 5(3).
-
3
Google Consent Mode v2 limitează etichetele Google, dar au fost observate alte instrumente de urmărire sau cookie-uri înainte de consimțământ.
-
4
Rulează înainte de consimțământ Acest site
Există un banner de consimțământ, dar nu restricționează urmărirea. Instrumentele de urmărire și cookie-urile rulează înainte ca vizitatorul să își dea consimțământul.
Bannerul de consimțământ așa cum a fost întâlnit
Nicio opțiune "Respinge" pe primul nivel; refuzul necesită pași suplimentari.
Cronologia încărcării înainte de consimțământ
Milisecunde de la începutul navigării până la declanșarea fiecărei solicitări sau setarea fiecărui cookie.
Observat înainte de consimțământ
Cookie-uri setate înainte de consimțământ (4)
-
_cs_canalytics · ContentSquare -
_cs_idanalytics · ContentSquare -
_cs_sanalytics · ContentSquare -
ROUTEunknown
Solicitări de urmărire înainte de consimțământ (9)
- ContentSquare t.contentsquare.net la 50 ms
- Google LLC www.googletagmanager.com setat de www.basiqdental.nl/newrelic.js · la 475 ms
- New Relic js-agent.newrelic.com setat de www.basiqdental.nl/newrelic.js · la 252 ms
- New Relic Inc. bam.nr-data.net setat de www.basiqdental.nl/newrelic.js · la 478 ms
- Microsoft bat.bing.com setat de www.basiqdental.nl/newrelic.js · la 904 ms
- Microsoft Advertising bat.bing.net setat de bat.bing.com/bat.js · la 1074 ms
- Google LLC pagead2.googlesyndication.com setat de www.basiqdental.nl/newrelic.js · la 3032 ms
- Google LLC region1.google-analytics.com setat de www.basiqdental.nl/newrelic.js · la 3054 ms
- LeadInfo cdn.leadinfo.net setat de www.basiqdental.nl/newrelic.js · la 904 ms
Cum am testat
Browser: Chrome/150.0.7871.124 · Originea scanării: EU · Fereastra de vizualizare: 1440×900 · Verificat: 11 Aug 2026 08:13 - 11 Aug 2026 08:14
Cookie-uri
4
De la terți
0
Trackere
11
Furnizori
9
Banner de consimțământ
Cookiebot
Scanări
1
Ce lipsește din această configurare
- Blocarea scripturilor este manuală. Fiecare script trebuie etichetat manual, iar scripturile neetichetate rulează înainte de consimțământ.
- Au fost observate etichete Google, dar Google Consent Mode v2 nu a fost detectat.
- Nicio opțiune "Respinge" pe primul nivel; refuzul necesită pași suplimentari.
Conformitate în funcție de audiență
Uniunea Europeană
✗ NerespectatGDPR + ePrivacy · Consimțământ prealabil (opt-in)
Regatul Unit
✗ NerespectatUK GDPR + PECR · Bazat pe consimțământ
Statele Unite
✓ Respectă acest modelCCPA/CPRA + state laws · Informare și opt-out
Canada
! Necesită atențiePIPEDA + Québec Law 25 · Bazat pe consimțământ
Brazilia
! Necesită atențieLGPD · Bazat pe consimțământ
Scanare efectuată din UE; site-urile pot afișa bannere sau urmărire diferite în alte regiuni. Verdictele reflectă comportamentul observat, evaluat conform regulilor fiecărei audiențe.
Securitatea conexiunii
HTTPS acceptat
✓Redirecționează HTTP către HTTPS
✓HSTS
✓Content Security Policy
✗
Urmăritoare terțe
11 cereri detectate de la 9 furnizori: ContentSquare, Google LLC, New Relic, New Relic Inc., Microsoft...
Urmăritoare terțe
11 cereri detectate de la 9 furnizori: ContentSquare, Google LLC, New Relic, New Relic Inc., Microsoft...
Analytics
4
Marketing
2
Necessary
1
Functional
0
Other
4
| Furnizor | Categorie | Tip | Domeniu |
|---|---|---|---|
| ContentSquare înainte de consimțământ ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | t.contentsquare.net |
| Google LLC înainte de consimțământ Google Tag Manager | Analytics | script | www.googletagmanager.com |
| New Relic înainte de consimțământ New Relic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | js-agent.newrelic.com |
| New Relic Inc. înainte de consimțământ New Relic data beacon | Analytics | pixel | bam.nr-data.net |
| Microsoft înainte de consimțământ Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | pixel | bat.bing.com |
| Microsoft Advertising înainte de consimțământ Microsoft Advertising (Bing Ads) UET tag: conversion tracking and remarketing | Marketing | script | bat.bing.net |
| Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management | Necessary | script | consent.cookiebot.com |
| Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | pagead2.googlesyndication.com |
| Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | region1.google-analytics.com |
| LeadInfo înainte de consimțământ LeadInfo tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingInvasive) | Unknown | script | cdn.leadinfo.net |
| UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) | Unknown | script | consentcdn.cookiebot.com |
Istoric scanări
O scanare finalizată: cookie-uri și trackere din scanarea efectuată pe August 11, 2026.
Scanări recente
| August 11, 2026 | 4 11 |
Mai multe recenzii de conformitate cookie-uri
Gispen | De Winkel van Ahrend en Gispen sluit n...
gispenoutlet.nl
GIS Business Solutions
gisbs.nl
Rit 2 in Giro d'Italia 2023: Teramo – San Salvo
giroditalia.nl
One moment, please...
girodimoordrecht.nl
One moment, please...
giraphix.nl
503 Service Temporarily Unavailable
giraflift.nl
One moment, please...
giraffecoaching.nl
One moment, please...
girafeats.nl
Este basiqdental.nl site-ul tău?
Revendică-l pentru a-ți monitoriza cookie-urile și trackerele, a configura un banner de consimțământ conform, cu blocare automată a scripturilor, și a-ți menține politica de cookie-uri actualizată.