Skip to main content
brouj.org

brouj.org

https://brouj.org

Ultima scanare August 17, 2026

O scanare a cookie-urilor pentru brouj.org finalizată pe August 17, 2026 a detectat 9 cookie-uri și 5 solicitări de urmărire terțe. Evaluarea a acoperit 10 pagini în 10 șabloane de pagini unice. Nu a fost detectată nicio platformă de gestionare a consimțământului. Cu 5 solicitări terțe de la 3 furnizori, site-ul ar putea să nu respecte cerințele GDPR și ePrivacy.

Cookie-uri

9

De la terți

0

Trackere

5

Furnizori

3

Banner de consimțământ

Niciunul detectat

Scanări

1

Ce lipsește din această configurare

  • Nu a fost detectată nicio platformă de gestionare a consimțământului.
  • Au fost observate etichete Google, dar Google Consent Mode v2 nu a fost detectat.

Conformitate în funcție de audiență

Uniunea Europeană

✗ Nerespectat

GDPR + ePrivacy · Consimțământ prealabil (opt-in)

Regatul Unit

✗ Nerespectat

UK GDPR + PECR · Bazat pe consimțământ

Statele Unite

! Necesită atenție

CCPA/CPRA + state laws · Informare și opt-out

Canada

! Necesită atenție

PIPEDA + Québec Law 25 · Bazat pe consimțământ

Brazilia

! Necesită atenție

LGPD · Bazat pe consimțământ

Scanare efectuată din UE; site-urile pot afișa bannere sau urmărire diferite în alte regiuni. Verdictele reflectă comportamentul observat, evaluat conform regulilor fiecărei audiențe.

Securitatea conexiunii

HTTPS acceptat

✓

Redirecționează HTTP către HTTPS

✗

HSTS

✗

Content Security Policy

✗

Cookie-uri

9 cookie-uri detectate: 2 necesare, 5 de analiză, 0 de marketing

Total

9

Necesare

2

Funcționale

0

Analitice

5

Marketing

0

Necunoscute

2

Filtrează după categorie
Nume Domeniu Categorie Furnizor Expirare Securizat HttpOnly Parte
_ga înainte de consimțământ .brouj.org Analytics Google Analytics 359 d – – 1st
_ga_E7EJQSDSMT înainte de consimțământ .brouj.org Analytics Google Analytics 359 d – – 1st
_ym_d înainte de consimțământ .brouj.org Analytics Yandex.Metrica 324 d ✓ – 1st
_ym_isad înainte de consimțământ .brouj.org Analytics Yandex.Metrica Expirat ✓ – 1st
_ym_uid înainte de consimțământ .brouj.org Analytics Yandex.Metrica 324 d ✓ – 1st
PHPSESSID www.brouj.org Necessary PHP Sesiune – – 1st
PHPSESSID brouj.org Necessary PHP Sesiune – – 1st
beget înainte de consimțământ brouj.org Unknown - 183 d – – 1st
_ym_visorc înainte de consimțământ .brouj.org Unknown - Expirat ✓ – 1st

Stocare în browser setată de site

Nume Domeniu Parte
wpEmojiSettingsSupports setat de www.brouj.org/:47:113 https://www.brouj.org 1st înainte de consimțământ
_ymBRC setat de mc.yandex.ru/watch.js:52:428 https://www.brouj.org 1st înainte de consimțământ
_ym_synced setat de mc.yandex.ru/watch.js:52:428 https://www.brouj.org 1st înainte de consimțământ
_ym21743272_lsid setat de mc.yandex.ru/watch.js:52:428 https://www.brouj.org 1st înainte de consimțământ
_ym21743272:0_reqNum setat de mc.yandex.ru/watch.js:52:428 https://www.brouj.org 1st înainte de consimțământ
_ym_uid setat de mc.yandex.ru/watch.js:52:428 https://www.brouj.org 1st înainte de consimțământ
_ym_retryReqs setat de mc.yandex.ru/watch.js:52:428 https://www.brouj.org 1st înainte de consimțământ
_ym_wv2rf:21743272:0 setat de mc.yandex.ru/watch.js:52:428 https://www.brouj.org 1st înainte de consimțământ
__ym_tab_guid setat de mc.yandex.ru/watch.js:357:394 https://www.brouj.org 1st înainte de consimțământ

Urmăritoare terțe

5 cereri detectate de la 3 furnizori: Google LLC, Yandex, Cloudflare Inc.

Analytics

1

Marketing

2

Necessary

1

Functional

0

Other

1

Furnizor Categorie Tip Domeniu
Google LLC înainte de consimțământ Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Yandex înainte de consimțământ Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.ru
Yandex înainte de consimțământ Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com

Istoric scanări

O scanare finalizată: cookie-uri și trackere din scanarea efectuată pe August 17, 2026.

Scanări recente

August 17, 2026 9 5

Este brouj.org site-ul tău?

Revendică-l pentru a-ți monitoriza cookie-urile și trackerele, a configura un banner de consimțământ conform, cu blocare automată a scripturilor, și a-ți menține politica de cookie-uri actualizată.