Skip to main content
celford.com

celford.com

https://celford.com

Ultima scanare July 22, 2026

O scanare a cookie-urilor pentru celford.com efectuată pe July 22, 2026 a detectat 26 cookie-uri și 40 solicitări de urmărire terțe. Evaluarea a acoperit 10 pagini în 10 șabloane de pagini unice. Nu a fost detectată nicio platformă de gestionare a consimțământului. Cu 40 solicitări terțe de la 22 furnizori, site-ul ar putea să nu respecte cerințele GDPR și ePrivacy.

Cookie-uri

26

De la terți

0

Trackere

40

Furnizori

22

Banner de consimțământ

Niciunul detectat

Scanări

1

Ce lipsește din această configurare

  • Nu a fost detectată nicio platformă de gestionare a consimțământului.
  • Au fost observate etichete Google, dar Google Consent Mode v2 nu a fost detectat.

Conformitate în funcție de audiență

Uniunea Europeană

✗ Nerespectat

GDPR + ePrivacy · Consimțământ prealabil (opt-in)

Regatul Unit

✗ Nerespectat

UK GDPR + PECR · Bazat pe consimțământ

Statele Unite

! Necesită atenție

CCPA/CPRA + state laws · Informare și opt-out

Canada

! Necesită atenție

PIPEDA + Québec Law 25 · Bazat pe consimțământ

Brazilia

! Necesită atenție

LGPD · Bazat pe consimțământ

Scanare efectuată din UE; site-urile pot afișa bannere sau urmărire diferite în alte regiuni. Verdictele reflectă comportamentul observat, evaluat conform regulilor fiecărei audiențe.

Cookie-uri

26 cookie-uri detectate: 1 necesare, 7 de analiză, 2 de marketing

Total

26

Necesare

1

Funcționale

0

Analitice

7

Marketing

2

Necunoscute

16

Filtrează după categorie
Nume Domeniu Categorie Furnizor Expirare Securizat HttpOnly Parte
_ga înainte de consimțământ .celford.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat înainte de consimțământ .celford.com Analytics Google Analytics Expirat 1st
_gat_UA-18442995-21 înainte de consimțământ .celford.com Analytics Google Analytics Expirat 1st
_ga_8WRXC3VQ73 înainte de consimțământ .celford.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_M5LHP5K5RJ înainte de consimțământ .celford.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au înainte de consimțământ .celford.com Analytics Google Analytics 82 d 1st
_gid înainte de consimțământ .celford.com Analytics Google Analytics Expirat 1st
cto_bundle înainte de consimțământ .celford.com Marketing Criteo 1.1 yr 1st
_fbp înainte de consimțământ .celford.com Marketing Facebook 82 d 1st
ASP.NET_SessionId.Front celford.com Necessary ASP.NET Sesiune 1st
authkey înainte de consimțământ celford.com Unknown - Sesiune 1st
AWSALB înainte de consimțământ celford.com Unknown - Expirat 1st
AWSALBCORS înainte de consimțământ celford.com Unknown - Expirat 1st
CTX-bTAnSodz-uid înainte de consimțământ .celford.com Unknown - 352 d 1st
loading înainte de consimțământ celford.com Unknown - Expirat 1st
w2cFront_UserId înainte de consimțământ celford.com Unknown - 1.1 yr 1st
_ebss_1yTOmn7m înainte de consimțământ .celford.com Unknown - Expirat 1st
_ebtd înainte de consimțământ .celford.com Unknown - 1.1 yr 1st
_rcmdjp_user_id înainte de consimțământ .celford.com Unknown - 352 d 1st
_twpid înainte de consimțământ .celford.com Unknown - 1 yr 1st
__access_user_id înainte de consimțământ celford.com Unknown - 1.1 yr 1st
__last_acs_date înainte de consimțământ celford.com Unknown - 1.1 yr 1st
__lt__cid înainte de consimțământ .celford.com Unknown - 1.1 yr 1st
__lt__sid înainte de consimțământ .celford.com Unknown - Expirat 1st
__session_id înainte de consimțământ celford.com Unknown - Sesiune 1st
__ukwlgck înainte de consimțământ .celford.com Unknown - 1.1 yr 1st

Urmăritoare terțe

40 cereri detectate de la 22 furnizori: Google LLC, Mouseflow, AppsFlyer, Criteo, Equativ...

Analytics

3

Marketing

25

Necessary

6

Functional

1

Other

5

Furnizor Categorie Tip Domeniu
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC înainte de consimțământ Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Mouseflow înainte de consimțământ Mouseflow tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script cdn.mouseflow.com
Google LLC înainte de consimțământ Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
AppsFlyer înainte de consimțământ AppsFlyer tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script websdk.appsflyer.com
Criteo înainte de consimțământ Criteo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script static.criteo.net
Criteo înainte de consimțământ Criteo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script gum.criteo.com
Criteo înainte de consimțământ Criteo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel x.bidswitch.net
Equativ înainte de consimțământ Equativ tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script rtb-csync.smartadserver.com
ID5 înainte de consimțământ ID5 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script id5-sync.com
Improve Digital înainte de consimțământ Improve Digital ad network Marketing script ad.360yield.com
IndexExchange înainte de consimțământ IndexExchange tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel r.casalemedia.com
Life360 înainte de consimțământ Life360 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script jadserve.postrelease.com
media.net înainte de consimțământ media.net tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cs.media.net
Meta Platforms, Inc. înainte de consimțământ Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. înainte de consimțământ Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Microsoft Corporation înainte de consimțământ Bing Ads tracking Marketing pixel c.bing.com
Naver înainte de consimțământ Naver tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script d.line-scdn.net
Naver înainte de consimțământ Naver tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script tr.line.me
Nexxen înainte de consimțământ Nexxen tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script criteo-partners.tremorhub.com
Nexxen înainte de consimțământ Nexxen tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync.1rx.io
PubMatic înainte de consimțământ PubMatic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script simage4.pubmatic.com
Taboola înainte de consimțământ Taboola tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync-t1.taboola.com
Teads înainte de consimțământ Teads tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script sync.outbrain.com
Teads înainte de consimțământ Teads tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script criteo-sync.teads.tv
TransUnion înainte de consimțământ TransUnion tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script aa.agkn.com
TripleLift înainte de consimțământ TripleLift tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script eb2.3lift.com
X (Twitter) înainte de consimțământ Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script t.co
X (Twitter) înainte de consimțământ Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel static.ads-twitter.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script d13bk85vz164q6.cloudfront.net
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Adobe înainte de consimțământ Adobe tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel dpm.demdex.net
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script cm.g.doubleclick.net

Istoric scanări

O scanare finalizată: cookie-uri și trackere din scanarea efectuată pe July 22, 2026.

Scanări recente

July 22, 2026 26 40

Este celford.com site-ul tău?

Revendică-l pentru a-ți monitoriza cookie-urile și trackerele, a configura un banner de consimțământ conform, cu blocare automată a scripturilor, și a-ți menține politica de cookie-uri actualizată.