Skip to main content
cmr24.by

cmr24.by

https://cmr24.by

Ultima scanare July 20, 2026

O scanare a cookie-urilor pentru cmr24.by efectuată pe July 20, 2026 a detectat 11 cookie-uri și 11 solicitări de urmărire terțe. Evaluarea a acoperit 10 pagini în 10 șabloane de pagini unice. Nu a fost detectată nicio platformă de gestionare a consimțământului. Cu 11 solicitări terțe de la 4 furnizori, site-ul ar putea să nu respecte cerințele GDPR și ePrivacy.

Cookie-uri

11

De la terți

0

Trackere

11

Furnizori

4

Banner de consimțământ

Niciunul detectat

Scanări

1

Ce lipsește din această configurare

  • Nu a fost detectată nicio platformă de gestionare a consimțământului.
  • Au fost observate etichete Google, dar Google Consent Mode v2 nu a fost detectat.

Conformitate în funcție de audiență

Uniunea Europeană

✗ Nerespectat

GDPR + ePrivacy · Consimțământ prealabil (opt-in)

Regatul Unit

✗ Nerespectat

UK GDPR + PECR · Bazat pe consimțământ

Statele Unite

! Necesită atenție

CCPA/CPRA + state laws · Informare și opt-out

Canada

! Necesită atenție

PIPEDA + Québec Law 25 · Bazat pe consimțământ

Brazilia

! Necesită atenție

LGPD · Bazat pe consimțământ

Scanare efectuată din UE; site-urile pot afișa bannere sau urmărire diferite în alte regiuni. Verdictele reflectă comportamentul observat, evaluat conform regulilor fiecărei audiențe.

Cookie-uri

11 cookie-uri detectate: 1 necesare, 5 de analiză, 0 de marketing

Total

11

Necesare

1

Funcționale

0

Analitice

5

Marketing

0

Necunoscute

5

Filtrează după categorie
Nume Domeniu Categorie Furnizor Expirare Securizat HttpOnly Parte
_ga înainte de consimțământ .cmr24.by Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat_gtag_UA_156097192_1 înainte de consimțământ .cmr24.by Analytics Google Analytics Expirat 1st
_ga_N2ZWBFJ02B înainte de consimțământ .cmr24.by Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au înainte de consimțământ .cmr24.by Analytics Google Analytics 81 d 1st
_gid înainte de consimțământ .cmr24.by Analytics Google Analytics Expirat 1st
_csrf cmr24.by Necessary CSRF Protection Sesiune 1st
advanced-frontend înainte de consimțământ cmr24.by Unknown - Sesiune 1st
_ym_d înainte de consimțământ .cmr24.by Unknown - 356 d 1st
_ym_isad înainte de consimțământ .cmr24.by Unknown - Expirat 1st
_ym_uid înainte de consimțământ .cmr24.by Unknown - 356 d 1st
_ym_visorc înainte de consimțământ .cmr24.by Unknown - Expirat 1st

Urmăritoare terțe

11 cereri detectate de la 4 furnizori: Google LLC, JivoChat, Yandex, Cloudflare Inc.

Analytics

3

Marketing

2

Necessary

4

Functional

0

Other

2

Furnizor Categorie Tip Domeniu
Google LLC înainte de consimțământ Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
JivoChat înainte de consimțământ JivoChat tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script code-ya.jivosite.com
Yandex înainte de consimțământ Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.ru
Yandex înainte de consimțământ Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net

Istoric scanări

O scanare finalizată: cookie-uri și trackere din scanarea efectuată pe July 20, 2026.

Scanări recente

July 20, 2026 11 11

Este cmr24.by site-ul tău?

Revendică-l pentru a-ți monitoriza cookie-urile și trackerele, a configura un banner de consimțământ conform, cu blocare automată a scripturilor, și a-ți menține politica de cookie-uri actualizată.