dereactie.nl
Ultima scanare September 2, 2026
O scanare a cookie-urilor pentru dereactie.nl realizată pe September 2, 2026 a detectat 11 cookie-uri și 16 solicitări de urmărire terțe. Evaluarea a acoperit 4 pagini în 4 șabloane de pagini unice. Site-ul se bazează pe Complianz ca platformă de gestionare a consimțământului. Nici IAB TCF v2.3, nici Google Consent Mode v2 nu a fost observat la verificarea noastră. 16 solicitări terțe au fost detectate de la 11 furnizori.
Nota comportamentului privind consimțământul
8 / 100
Acest site a setat mai multe module cookie de urmărire înainte ca vizitatorul să își dea consimțământul. Conform articolului 5(3) din ePrivacy, acestea necesită consimțământ prealabil.
Verificare automată, la un moment dat, a paginilor scanate; nu constituie consultanță juridică. Cum funcționează verificarea noastră.
Nivelul de aplicare a consimțământului
-
1
Nimic neesențial nu rulează înainte de acordarea consimțământului. Aceasta este interpretarea strictă a articolului 5(3) din ePrivacy și poziția cea mai solidă.
-
2
Etichetele Google se încarcă cu stocarea setată implicit pe refuzat și trimit doar ping-uri fără cookie-uri înainte de consimțământ. Permis în modelul Google, dar nu reprezintă interpretarea strictă a articolului 5(3).
-
3
Google Consent Mode v2 limitează etichetele Google, dar au fost observate alte instrumente de urmărire sau cookie-uri înainte de consimțământ.
-
4
Rulează înainte de consimțământ Acest site
Există un banner de consimțământ, dar nu restricționează urmărirea. Instrumentele de urmărire și cookie-urile rulează înainte ca vizitatorul să își dea consimțământul.
Bannerul de consimțământ așa cum a fost întâlnit
Nicio opțiune "Respinge" pe primul nivel; refuzul necesită pași suplimentari.
Cronologia încărcării înainte de consimțământ
Milisecunde de la începutul navigării până la declanșarea fiecărei solicitări sau setarea fiecărui cookie.
și încă 4
Observat înainte de consimțământ
Cookie-uri setate înainte de consimțământ (10)
-
_fbpmarketing · Facebook -
_gtmeecmarketing · Stape -
_scidmarketing · Snapchat -
_scid_rmarketing · Snapchat -
_tt_enable_cookiemarketing · TikTok -
_ttpmarketing · TikTok -
ttcsidmarketing · TikTok -
ttcsid_CEVDQ9RC77UF6DL2UBBGmarketing · TikTok -
momants_uid_31b8850a-6c83-44b9-b042-89a67c58f34funknown -
sib_cuidunknown
Solicitări de urmărire înainte de consimțământ (15)
- analytics-ipv6.tiktokw.us analytics-ipv6.tiktokw.us setat de aft.dereactie.nl/awoiblywe.js · la 580 ms
- cdn.brevo.com cdn.brevo.com la 59 ms
- cdn.by.wonderpush.com cdn.by.wonderpush.com la 59 ms
- Google LLC analytics.google.com setat de aft.dereactie.nl/awoiblywe.js · la 438 ms
- measurements-api.wonderpush.com measurements-api.wonderpush.com setat de cdn.by.wonderpush.com/wonderpush.min.js · la 3062 ms
- Brevo sibautomation.com setat de cdn.brevo.com/sdk-loader.js · la 249 ms
- Marigold js.createsend1.com la 59 ms
- Meta Platforms, Inc. www.facebook.com la 482 ms
- Meta Platforms, Inc. www.instagram.com la 59 ms
- Meta Platforms, Inc. connect.facebook.net setat de aft.dereactie.nl/awoiblywe.js · la 392 ms
- Snap tr6.snapchat.com setat de aft.dereactie.nl/awoiblywe.js · la 658 ms
- Snap sc-static.net setează un cookie setat de aft.dereactie.nl/awoiblywe.js · la 392 ms
- și încă 3
Cum am testat
Browser: Chrome/150.0.7871.124 · Originea scanării: EU · Fereastra de vizualizare: 1440×900 · Verificat: 2 Sep 2026 06:49 - 2 Sep 2026 06:50
Cookie-uri
11
De la terți
0
Trackere
16
Furnizori
11
Banner de consimțământ
Complianz
Scanări
1
Ce lipsește din această configurare
- Nicio opțiune "Respinge" pe primul nivel; refuzul necesită pași suplimentari.
Conformitate în funcție de audiență
Uniunea Europeană
✗ NerespectatGDPR + ePrivacy · Consimțământ prealabil (opt-in)
Regatul Unit
✗ NerespectatUK GDPR + PECR · Bazat pe consimțământ
Statele Unite
✓ Respectă acest modelCCPA/CPRA + state laws · Informare și opt-out
Canada
! Necesită atențiePIPEDA + Québec Law 25 · Bazat pe consimțământ
Brazilia
! Necesită atențieLGPD · Bazat pe consimțământ
Scanare efectuată din UE; site-urile pot afișa bannere sau urmărire diferite în alte regiuni. Verdictele reflectă comportamentul observat, evaluat conform regulilor fiecărei audiențe.
Securitatea conexiunii
HTTPS acceptat
✓Redirecționează HTTP către HTTPS
✓HSTS
✗Content Security Policy
✗
Urmăritoare terțe
16 cereri detectate de la 11 furnizori: analytics-ipv6.tiktokw.us, cdn.brevo.com, cdn.by.wonderpush.com, Google LLC, measurements-api.wonderpush.com...
Urmăritoare terțe
16 cereri detectate de la 11 furnizori: analytics-ipv6.tiktokw.us, cdn.brevo.com, cdn.by.wonderpush.com, Google LLC, measurements-api.wonderpush.com...
Analytics
5
Marketing
9
Necessary
1
Functional
0
Other
1
| Furnizor | Categorie | Tip | Domeniu |
|---|---|---|---|
| analytics-ipv6.tiktokw.us înainte de consimțământ | Analytics | other | analytics-ipv6.tiktokw.us |
| cdn.brevo.com înainte de consimțământ | Analytics | script | cdn.brevo.com |
| cdn.by.wonderpush.com înainte de consimțământ | Analytics | script | cdn.by.wonderpush.com |
| Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) | Analytics | script | analytics.google.com |
| measurements-api.wonderpush.com înainte de consimțământ | Analytics | xhr | measurements-api.wonderpush.com |
| Brevo înainte de consimțământ Brevo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | sibautomation.com |
| Marigold înainte de consimțământ Marigold tracker domain (source: Disconnect.me, category: EmailAggressive) | Marketing | script | js.createsend1.com |
| Meta Platforms, Inc. înainte de consimțământ Facebook tracking pixel | Marketing | pixel | www.facebook.com |
| Meta Platforms, Inc. înainte de consimțământ Instagram embed | Marketing | iframe | www.instagram.com |
| Meta Platforms, Inc. înainte de consimțământ Facebook SDK / Pixel | Marketing | script | connect.facebook.net |
| Snap înainte de consimțământ Snap tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) | Marketing | script | tr6.snapchat.com |
| Snap înainte de consimțământ Snap tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) | Marketing | script | sc-static.net |
| Snap Inc. înainte de consimțământ Snapchat conversion tracking | Marketing | pixel | tr.snapchat.com |
| TikTok înainte de consimțământ TikTok analytics pixel | Marketing | script | analytics.tiktok.com |
| Meta Platforms, Inc. Meta tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) | Necessary | script | static.cdninstagram.com |
| Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) | Unknown | script | pagead2.googlesyndication.com |
Istoric scanări
O scanare finalizată: cookie-uri și trackere din scanarea efectuată pe September 2, 2026.
Scanări recente
| September 2, 2026 | 11 16 |
Mai multe recenzii de conformitate cookie-uri
Jeugd | GRTC Excelsior
grtc-excelsior.nl
Archieven | GRS - Vereniging Geestelijk Ratione...
grs-medium.nl
Home - GRS Gevelreinigingservice
grs-gevelreinigingservice.nl
Growyu | Your road to AI
growyu.nl
Pakket – Grow your startup
growyourstartup.nl
Grow Your Brand – Zakelijke groei, online en ...
growyourbrand.nl
marieke-van-dijk | GrowWork Group
growworkgroup.nl
GROWTH GYM
growthgym.nl
Este dereactie.nl site-ul tău?
Revendică-l pentru a-ți monitoriza cookie-urile și trackerele, a configura un banner de consimțământ conform, cu blocare automată a scripturilor, și a-ți menține politica de cookie-uri actualizată.