Skip to main content
escapadepuzzle.com.au

escapadepuzzle.com.au

https://escapadepuzzle.com.au

Ultima scanare September 11, 2026

O scanare a cookie-urilor pentru escapadepuzzle.com.au efectuată pe September 11, 2026 a detectat 12 cookie-uri și 24 solicitări de urmărire terțe. Evaluarea a acoperit 10 pagini în 10 șabloane de pagini unice. Site-ul utilizează Complianz ca platformă de gestionare a consimțământului. Nici IAB TCF v2.3, nici Google Consent Mode v2 nu a fost observat la verificarea noastră. 24 solicitări terțe au fost detectate de la 14 furnizori.

Cookie-uri

12

De la terți

0

Trackere

24

Furnizori

14

Banner de consimțământ

Complianz

Scanări

1

Ce lipsește din această configurare

  • Au fost observate etichete Google, dar Google Consent Mode v2 nu a fost detectat.
  • Nicio opțiune "Respinge" pe primul nivel; refuzul necesită pași suplimentari.

Conformitate în funcție de audiență

Uniunea Europeană

✗ Nerespectat

GDPR + ePrivacy · Consimțământ prealabil (opt-in)

Regatul Unit

✗ Nerespectat

UK GDPR + PECR · Bazat pe consimțământ

Statele Unite

✓ Respectă acest model

CCPA/CPRA + state laws · Informare și opt-out

Canada

! Necesită atenție

PIPEDA + Québec Law 25 · Bazat pe consimțământ

Brazilia

! Necesită atenție

LGPD · Bazat pe consimțământ

Scanare efectuată din UE; site-urile pot afișa bannere sau urmărire diferite în alte regiuni. Verdictele reflectă comportamentul observat, evaluat conform regulilor fiecărei audiențe.

Securitatea conexiunii

HTTPS acceptat

Redirecționează HTTP către HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Cookie-uri

12 cookie-uri detectate: 0 necesare, 8 de analiză, 1 de marketing

Total

12

Necesare

0

Funcționale

3

Analitice

8

Marketing

1

Necunoscute

0

Filtrează după categorie
Nume Domeniu Categorie Furnizor Expirare Securizat HttpOnly Parte
mp_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_mixpanel înainte de consimțământ .escapadepuzzle.com.au Analytics Mixpanel 356 d 1st
_clck înainte de consimțământ .escapadepuzzle.com.au Analytics Microsoft Clarity 356 d 1st
_clsk înainte de consimțământ .escapadepuzzle.com.au Analytics Microsoft Clarity Expirat 1st
_ga înainte de consimțământ .escapadepuzzle.com.au Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_2CHJ9R6QSF înainte de consimțământ .escapadepuzzle.com.au Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_2NQT7R5954 înainte de consimțământ .escapadepuzzle.com.au Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_59WRBSDYQE înainte de consimțământ .escapadepuzzle.com.au Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au înainte de consimțământ .escapadepuzzle.com.au Analytics Google Analytics 81 d 1st
cmplz_id escapadepuzzle.com.au Functional Complianz 356 d 1st
cmplz_saved_categories escapadepuzzle.com.au Functional Complianz 356 d 1st
cmplz_saved_services escapadepuzzle.com.au Functional Complianz 356 d 1st
_fbp înainte de consimțământ .escapadepuzzle.com.au Marketing Facebook 81 d 1st

Stocare în browser setată de site

Nume Domeniu Parte
__mplss_32yor0qu setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_jvwb3uck setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
mp_tab_id_fareharbor_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:16:25 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
mp_gen_new_tab_id_fareharbor_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:16:25 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
fareharbor-uuid setat de fareharbor.com/:1:93388 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_tdtd2ho8 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_pp:X setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:125:498 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_pp:Y setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:126:170 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_pp:Z setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:125:403 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_4pv0lpop setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_ev:X setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:125:498 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_ev:Y setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:126:170 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_ev:Z setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:125:403 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_pp setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:127:459 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mpq_ec17ab267df6688013d497b75ddd3308_ev setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:127:459 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_xgs19j60 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__sak setat de maps.googleapis.com/main.js:370:1218 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
lastExternalReferrer setat de connect.facebook.net/fbevents.js:200:242 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
lastExternalReferrerTime setat de connect.facebook.net/fbevents.js:200:242 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
_gcl_ls setat de www.googletagmanager.com/gtm.js https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
_cltk setat de scripts.clarity.ms/clarity.js:2:57586 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
Qu12CM-PzK4bEL39soQq,0411595351_expiresAt setat de www.gstatic.com/call-tracking_9.js:103:247 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
Qu12CM-PzK4bEL39soQq,0411595351 setat de www.gstatic.com/call-tracking_9.js:103:286 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
cmplz_cookie_data setat de escapadepuzzle.com.au/complianz.min.js https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_8249l88u setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_dzjpilf9 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_s8uyu68n setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_nhku4d4r setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_o0gh68ij setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_gflpu5rj setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
wp-api-schema-modelhttps://escapadepuzzle.com.au/wp-json/wp/v2/ setat de escapadepuzzle.com.au/wp-api.min.js https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_pw6j3ea3 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_zl88rk68 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_52sxqsne setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_kqhqhk0d setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_fhjaycdp setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_wsy8wxql setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_xp9eannm setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_2np3ni8h setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_9xd8dio8 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_rz1e79u7 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_dl16bunq setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_yyxhwr2e setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_tww4qa9j setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_s871j0z5 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_ab7oo7ye setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_kmpcev1c setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_d1dux01e setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_jvtv3wqa setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_7ldc69y8 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_9zy1utg3 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_gdd7hrxt setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_z3u3d3io setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_ar75scz2 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_4qdmjvgi setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_gkjr1gax setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_k3atva4d setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_puphlexs setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_rffpys74 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_5tkgmsxe setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_vzpnjz5z setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_i6b0cqe0 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_t21an8nt setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_36o4hh7c setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_ag8dkeq1 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_21yqvl56 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_9vvccghw setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_ozrxlqq4 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_k1le4ylc setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_5ejltoo7 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_zwnxt8fr setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_v4twb8p6 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_dutu82pd setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_wsric6mp setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_nu4cciji setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
fbssls_ setat de connect.facebook.net/all.js https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_8w3vhq5a setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_lnasuaq3 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_hqt8a9zg setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_71a5iez0 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_ey6e9eg9 setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_mykfn7fw setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_bniizkal setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ
__mplss_7f4oa0so setat de cdn.mxpnl.com/mixpanel-2-latest.min.js:11:33 https://escapadepuzzle.com.au 1st înainte de consimțământ

Urmăritoare terțe

24 cereri detectate de la 14 furnizori: Automattic, FunctionalSoftware, Google LLC, Microsoft, Mixpanel...

Analytics

10

Marketing

5

Necessary

5

Functional

1

Other

3

Furnizor Categorie Tip Domeniu
Automattic înainte de consimțământ Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Analytics script stats.wp.com
FunctionalSoftware înainte de consimțământ FunctionalSoftware tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script o10963.ingest.sentry.io
Google LLC înainte de consimțământ Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Analytics script www.gstatic.com
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Microsoft înainte de consimțământ Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
Mixpanel înainte de consimțământ Mixpanel tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script api-js.mixpanel.com
Mixpanel Inc. înainte de consimțământ Mixpanel CDN Analytics script cdn.mxpnl.com
syndication.twitter.com înainte de consimțământ Analytics pixel syndication.twitter.com
www.google.com înainte de consimțământ Analytics fetch www.google.com
Google LLC înainte de consimțământ Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Google LLC înainte de consimțământ Google Ads Marketing script www.google.com
Meta Platforms, Inc. înainte de consimțământ Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. înainte de consimțământ Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Microsoft Corporation înainte de consimțământ Bing Ads tracking Marketing pixel c.bing.com
X Corp (Twitter) înainte de consimțământ X/Twitter platform widgets Marketing script platform.twitter.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script dipr2nuwo661l.cloudfront.net
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Meta Platforms, Inc. Meta tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script static.xx.fbcdn.net
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.googleadservices.com
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net

Istoric scanări

O scanare finalizată: cookie-uri și trackere din scanarea efectuată pe September 11, 2026.

Scanări recente

September 11, 2026 12 24

Este escapadepuzzle.com.au site-ul tău?

Revendică-l pentru a-ți monitoriza cookie-urile și trackerele, a configura un banner de consimțământ conform, cu blocare automată a scripturilor, și a-ți menține politica de cookie-uri actualizată.