Skip to main content
graphicsmonkey.co.uk

graphicsmonkey.co.uk

https://graphicsmonkey.co.uk

Ultima scanare September 24, 2026

O scanare a cookie-urilor pentru graphicsmonkey.co.uk realizată pe September 24, 2026 a detectat 7 cookie-uri și 13 solicitări de urmărire terțe. Evaluarea a acoperit 10 pagini în 10 șabloane de pagini unice. Nu a fost detectată nicio platformă de gestionare a consimțământului. Cu 13 solicitări terțe de la 4 furnizori, site-ul ar putea să nu respecte cerințele GDPR și ePrivacy.

Cookie-uri

7

De la terți

0

Trackere

13

Furnizori

4

Banner de consimțământ

Niciunul detectat

Scanări

1

Ce lipsește din această configurare

  • Nu a fost detectată nicio platformă de gestionare a consimțământului.
  • Au fost observate etichete Google, dar Google Consent Mode v2 nu a fost detectat.

Conformitate în funcție de audiență

Uniunea Europeană

✗ Nerespectat

GDPR + ePrivacy · Consimțământ prealabil (opt-in)

Regatul Unit

✗ Nerespectat

UK GDPR + PECR · Bazat pe consimțământ

Statele Unite

! Necesită atenție

CCPA/CPRA + state laws · Informare și opt-out

Canada

! Necesită atenție

PIPEDA + Québec Law 25 · Bazat pe consimțământ

Brazilia

! Necesită atenție

LGPD · Bazat pe consimțământ

Scanare efectuată din UE; site-urile pot afișa bannere sau urmărire diferite în alte regiuni. Verdictele reflectă comportamentul observat, evaluat conform regulilor fiecărei audiențe.

Securitatea conexiunii

HTTPS acceptat

Redirecționează HTTP către HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Cookie-uri

7 cookie-uri detectate: 2 necesare, 5 de analiză, 0 de marketing

Total

7

Necesare

2

Funcționale

0

Analitice

5

Marketing

0

Necunoscute

0

Filtrează după categorie
Nume Domeniu Categorie Furnizor Expirare Securizat HttpOnly Parte
_ga înainte de consimțământ .graphicsmonkey.co.uk Analytics Google Analytics 1.1 yr durată de viață de peste 13 luni 1st
_gat_gtag_UA_2584347_16 înainte de consimțământ .graphicsmonkey.co.uk Analytics Google Analytics Expirat 1st
_ga_4FP60F9YZ2 înainte de consimțământ .graphicsmonkey.co.uk Analytics Google Analytics 1.1 yr durată de viață de peste 13 luni 1st
_gcl_au înainte de consimțământ .graphicsmonkey.co.uk Analytics Google Analytics 90 d 1st
_gid înainte de consimțământ .graphicsmonkey.co.uk Analytics Google Analytics 1 d 1st
_cfuvid .graphicsmonkey.co.uk Necessary Cloudflare Sesiune 1st
_cfuvid .www.graphicsmonkey.co.uk Necessary Cloudflare Sesiune 1st

Stocare în browser setată de site

Nume Domeniu Parte
_gcl_ls setat de graphicsmonkey.co.uk/AyIGlX9eQULnVP7b17DZpS-anRje:453:174 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
test:key setat de static.small.chat/messenger.js:8:16150 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
firebase:sentinel setat de static.small.chat/messenger.js:47:27397 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
firebase:sentinel setat de static.small.chat/messenger.js:47:27397 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
__sak setat de static.small.chat/messenger.js:46:6606 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
__sak setat de static.small.chat/messenger.js:46:7619 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
368948163 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
sc-KoBoakYOG5atDjGvt4jpageviews setat de static.small.chat/messenger.js:8:16330 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
295922154 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
732742818 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
559529132 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
_gcl_ls setat de www.graphicsmonkey.co.uk/AyIGlX9eUy7-IJvV08XUy1iZGN4:626:174 https://www.graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
test:key setat de static.small.chat/messenger.js:8:16150 https://www.graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
firebase:sentinel setat de static.small.chat/messenger.js:47:27397 https://www.graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
firebase:sentinel setat de static.small.chat/messenger.js:47:27397 https://www.graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
__sak setat de static.small.chat/messenger.js:46:6606 https://www.graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
__sak setat de static.small.chat/messenger.js:46:7619 https://www.graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
382547766 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://www.graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
sc-KoBoakYOG5atDjGvt4jpageviews setat de static.small.chat/messenger.js:8:16330 https://www.graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
17372385 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://www.graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
594774774 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
915028447 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
559708992 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
748102834 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
885348351 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
734740968 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
174457482 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
274146025 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
823364326 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
934765640 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
68996023 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
140094704 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
695135875 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
270990120 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
790202509 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ
671035196 setat de static.small.chat/messenger.js:45:5358 https://graphicsmonkey.co.uk 1st înainte de consimțământ

Urmăritoare terțe

13 cereri detectate de la 4 furnizori: Google LLC, Meta Platforms, Inc., Amazon, Volentio JSD

Analytics

2

Marketing

1

Necessary

7

Functional

1

Other

2

Furnizor Categorie Tip Domeniu
Google LLC înainte de consimțământ Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC înainte de consimțământ Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Meta Platforms, Inc. înainte de consimțământ Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script d3e54v103j8qbb.cloudfront.net
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net

Istoric scanări

O scanare finalizată: cookie-uri și trackere din scanarea efectuată pe September 24, 2026.

Scanări recente

September 24, 2026 7 13

Este graphicsmonkey.co.uk site-ul tău?

Revendică-l pentru a-ți monitoriza cookie-urile și trackerele, a configura un banner de consimțământ conform, cu blocare automată a scripturilor, și a-ți menține politica de cookie-uri actualizată.