Skip to main content
tamimi.com

tamimi.com

https://tamimi.com

Ultima scanare July 24, 2026

O scanare a cookie-urilor pentru tamimi.com finalizată pe July 24, 2026 a detectat 11 cookie-uri și 15 solicitări de urmărire terțe. Evaluarea a acoperit 10 pagini în 10 șabloane de pagini unice. Site-ul se bazează pe Cookiebot ca platformă de gestionare a consimțământului. Nici IAB TCF v2.3, nici Google Consent Mode v2 nu a fost observat la verificarea noastră. 15 solicitări terțe au fost detectate de la 8 furnizori.

Cookie-uri

11

De la terți

0

Trackere

15

Furnizori

8

Banner de consimțământ

Cookiebot

Scanări

1

Ce lipsește din această configurare

  • Blocarea scripturilor este manuală. Fiecare script trebuie etichetat manual, iar scripturile neetichetate rulează înainte de consimțământ.
  • Au fost observate etichete Google, dar Google Consent Mode v2 nu a fost detectat.

Conformitate în funcție de audiență

Uniunea Europeană

✗ Nerespectat

GDPR + ePrivacy · Consimțământ prealabil (opt-in)

Regatul Unit

✗ Nerespectat

UK GDPR + PECR · Bazat pe consimțământ

Statele Unite

✓ Respectă acest model

CCPA/CPRA + state laws · Informare și opt-out

Canada

! Necesită atenție

PIPEDA + Québec Law 25 · Bazat pe consimțământ

Brazilia

! Necesită atenție

LGPD · Bazat pe consimțământ

Scanare efectuată din UE; site-urile pot afișa bannere sau urmărire diferite în alte regiuni. Verdictele reflectă comportamentul observat, evaluat conform regulilor fiecărei audiențe.

Cookie-uri

11 cookie-uri detectate: 1 necesare, 7 de analiză, 2 de marketing

Total

11

Necesare

1

Funcționale

0

Analitice

7

Marketing

2

Necunoscute

1

Filtrează după categorie
Nume Domeniu Categorie Furnizor Expirare Securizat HttpOnly Parte
_ga înainte de consimțământ .tamimi.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_4S46G6JHL0 înainte de consimțământ .tamimi.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_T7NSW13FNF înainte de consimțământ .tamimi.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au înainte de consimțământ .tamimi.com Analytics Google Analytics 81 d 1st
_gid înainte de consimțământ .tamimi.com Analytics Google Analytics Expirat 1st
_hjSessionUser_1058685 înainte de consimțământ .tamimi.com Analytics Hotjar 356 d 1st
_hjSession_1058685 înainte de consimțământ .tamimi.com Analytics Hotjar Expirat 1st
_dc_gtm_UA-29175564-1 înainte de consimțământ .tamimi.com Marketing Google Tag Manager Expirat 1st
__zlcmid înainte de consimțământ .tamimi.com Marketing Zendesk 356 d 1st
PHPSESSID www.tamimi.com Necessary PHP Sesiune 1st
sucuri_cloudproxy_uuid_4cf48070a înainte de consimțământ www.tamimi.com Unknown - Expirat 1st

Urmăritoare terțe

15 cereri detectate de la 8 furnizori: ContentSquare, Google LLC, LinkedIn Corporation, Cloudflare Inc., Cybot A/S (Cookiebot)...

Analytics

4

Marketing

2

Necessary

6

Functional

0

Other

3

Furnizor Categorie Tip Domeniu
ContentSquare înainte de consimțământ ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script static.hotjar.com
ContentSquare înainte de consimțământ ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script vc.hotjar.io
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC înainte de consimțământ Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
LinkedIn Corporation înainte de consimțământ LinkedIn Insight Tag Marketing script snap.licdn.com
LinkedIn Corporation înainte de consimțământ LinkedIn Ads tracking Marketing pixel px.ads.linkedin.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Cybot A/S (Cookiebot) Cookiebot consent management Necessary script consent.cookiebot.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ajax.googleapis.com
UNPKG UNPKG tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script unpkg.com
Zendesk Zendesk tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script v2.zopim.com
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC înainte de consimțământ Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
UserCentrics UserCentrics tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script consentcdn.cookiebot.com

Istoric scanări

O scanare finalizată: cookie-uri și trackere din scanarea efectuată pe July 24, 2026.

Scanări recente

July 24, 2026 11 15

Este tamimi.com site-ul tău?

Revendică-l pentru a-ți monitoriza cookie-urile și trackerele, a configura un banner de consimțământ conform, cu blocare automată a scripturilor, și a-ți menține politica de cookie-uri actualizată.