Skip to main content
009game.vip

009game.vip

https://009game.vip

Naposledy skenované July 26, 2026

Sken cookies webu 009game.vip dokončený dňa July 26, 2026 zistil 5 cookies a 5 sledovacích požiadaviek tretích strán. Hodnotenie pokrylo 10 stránok v 10 unikátnych šablónach stránok. Web spolieha sa na CookieYes ako svoju platformu na správu súhlasov. Pri našej kontrole nebol pozorovaný ani IAB TCF v2.3, ani Google Consent Mode v2. Bolo detegovaných 5 požiadaviek tretích strán od 3 dodávateľov.

Cookies

5

Tretie strany

0

Trackery

5

Dodávatelia

3

Baner súhlasu

CookieYes

Skenovania

1

Súlad podľa publika

Európska únia

✗ Nesplnené

GDPR + ePrivacy · Predchádzajúci súhlas (opt-in)

Spojené kráľovstvo

✗ Nesplnené

UK GDPR + PECR · Založené na súhlase

Spojené štáty

✓ Spĺňa tento model

CCPA/CPRA + state laws · Oznámenie a opt-out

Kanada

! Vyžaduje pozornosť

PIPEDA + Québec Law 25 · Založené na súhlase

Brazília

! Vyžaduje pozornosť

LGPD · Založené na súhlase

Skenované z EÚ; weby môžu iným regiónom zobrazovať odlišné banery alebo sledovanie. Verdikty odrážajú pozorované správanie posudzované podľa pravidiel jednotlivých publík.

Zabezpečenie pripojenia

Podpora HTTPS

Presmerúva HTTP na HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Súbory cookie

Zistených 5 súborov cookie: 0 nevyhnutných, 3 analytických, 0 marketingových

Celkom

5

Nevyhnutné

0

Funkčné

1

Analytické

3

Marketingové

0

Neznáme

1

Filtrovať podľa kategórie
Názov Doména Kategória Poskytovateľ Expirácia Zabezpečený HttpOnly Strana
_ym_d pred súhlasom .009game.vip Analytics Yandex.Metrica 358 d 1st
_ym_isad pred súhlasom .009game.vip Analytics Yandex.Metrica Expirovaný 1st
_ym_uid pred súhlasom .009game.vip Analytics Yandex.Metrica 358 d 1st
cookieyes-consent 009game.vip Functional CookieYes 358 d 1st
_ym_visorc pred súhlasom .009game.vip Unknown - Expirovaný 1st

Úložisko prehliadača nastavené stránkou

Názov Doména Strana
wpEmojiSettingsSupports nastavené: 009game.vip/:31:113 https://009game.vip 1st pred súhlasom
_ymBRC nastavené: mc.yandex.ru/tag.js https://009game.vip 1st pred súhlasom
_ym_synced nastavené: mc.yandex.ru/tag.js https://009game.vip 1st pred súhlasom
_ym106942942_lsid nastavené: mc.yandex.ru/tag.js https://009game.vip 1st pred súhlasom
_ym106942942:0_reqNum nastavené: mc.yandex.ru/tag.js https://009game.vip 1st pred súhlasom
_ym_uid nastavené: mc.yandex.ru/tag.js https://009game.vip 1st pred súhlasom
_ym_retryReqs nastavené: mc.yandex.ru/tag.js https://009game.vip 1st pred súhlasom
__wpDataTestLocalStorage nastavené: 009game.vip/data.min.js https://009game.vip 1st pred súhlasom
_ym_wv2rf:106942942:0 nastavené: mc.yandex.ru/tag.js https://009game.vip 1st pred súhlasom
__ym_tab_guid nastavené: mc.yandex.ru/tag.js https://009game.vip 1st pred súhlasom

Sledovače tretích strán

5 požiadaviek zistených od 3 poskytovateľov: Yandex, Automattic, Google LLC

Analytics

0

Marketing

2

Necessary

3

Functional

0

Other

0

Dodávateľ Kategória Typ Doména
Yandex pred súhlasom Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.ru
Yandex pred súhlasom Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.com
Automattic Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script secure.gravatar.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com

História skenovaní

Jedno dokončené skenovanie: cookies a trackery zo skenovania zo dňa July 26, 2026.

Nedávne skenovania

July 26, 2026 5 5

Je 009game.vip váš web?

Prevezmite ju a monitorujte svoje cookies a trackery, nastavte baner súhlasu v súlade s predpismi s automatickým blokovaním skriptov a udržujte svoje pravidlá pre cookies aktuálne.