Skip to main content
canuckgirltravels.ca

canuckgirltravels.ca

https://canuckgirltravels.ca

Naposledy skenované August 19, 2026

Sken cookies webu canuckgirltravels.ca uskutočnený dňa August 19, 2026 zistil 9 cookies a 18 sledovacích požiadaviek tretích strán. Hodnotenie pokrylo 10 stránok v 10 unikátnych šablónach stránok. Web používa CookieYes ako svoju platformu na správu súhlasov s IAB TCF v2.3; Google Consent Mode v2 nebol pozorovaný. Bolo detegovaných 18 požiadaviek tretích strán od 10 dodávateľov.

Cookies

9

Tretie strany

0

Trackery

18

Dodávatelia

10

Baner súhlasu

CookieYes

Skenovania

1

Čo v tomto nastavení chýba

  • Boli zaznamenané značky Google, ale Google Consent Mode v2 nebol zistený.

Súlad podľa publika

Európska únia

✗ Nesplnené

GDPR + ePrivacy · Predchádzajúci súhlas (opt-in)

Spojené kráľovstvo

✗ Nesplnené

UK GDPR + PECR · Založené na súhlase

Spojené štáty

✓ Spĺňa tento model

CCPA/CPRA + state laws · Oznámenie a opt-out

Kanada

! Vyžaduje pozornosť

PIPEDA + Québec Law 25 · Založené na súhlase

Brazília

! Vyžaduje pozornosť

LGPD · Založené na súhlase

Skenované z EÚ; weby môžu iným regiónom zobrazovať odlišné banery alebo sledovanie. Verdikty odrážajú pozorované správanie posudzované podľa pravidiel jednotlivých publík.

Zabezpečenie pripojenia

Podpora HTTPS

Presmerúva HTTP na HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Súbory cookie

Zistených 9 súborov cookie: 0 nevyhnutných, 4 analytických, 0 marketingových

Celkom

9

Nevyhnutné

0

Funkčné

3

Analytické

4

Marketingové

0

Neznáme

2

Filtrovať podľa kategórie
Názov Doména Kategória Poskytovateľ Expirácia Zabezpečený HttpOnly Strana
_ga pred súhlasom .canuckgirltravels.ca Analytics Google Analytics 364 d 1st
_ga_93PVNLM5RP pred súhlasom .canuckgirltravels.ca Analytics Google Analytics 364 d 1st
_sp_id.734d pred súhlasom .canuckgirltravels.ca Analytics Snowplow 364 d 1st
_sp_ses.734d pred súhlasom .canuckgirltravels.ca Analytics Snowplow Expirovaný 1st
cookieyes-consent canuckgirltravels.ca Functional CookieYes 329 d 1st
__cmpcccx134349 .canuckgirltravels.ca Functional Consentmanager.net 146 d 1st
__cmpconsentx134349 .canuckgirltravels.ca Functional Consentmanager.net 146 d 1st
am_user_session pred súhlasom canuckgirltravels.ca Unknown - Expirovaný 1st
session_id pred súhlasom canuckgirltravels.ca Unknown - Relácia 1st

Úložisko prehliadača nastavené stránkou

Názov Doména Strana
wpEmojiSettingsSupports nastavené: canuckgirltravels.ca/wp-emoji-loader.min.js:3:327 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__cmpconsentx134349_.canuckgirltravels.ca nastavené: eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__cmpconsentx134349_expire_.canuckgirltravels.ca nastavené: eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__cmpcccx134349_.canuckgirltravels.ca nastavené: eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__cmpcccx134349_expire_.canuckgirltravels.ca nastavené: eu-us-cdn.consentmanager.net/cmp_final.min.js https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__yvha32vdehl nastavené: faves.grow.me/app.9eff97c.js:2:8658 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
YeaMoAvnmSamSLml https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__vggmrt8fybb https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__y4r508w4gti https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__zk7q88fp5y nastavené: faves.grow.me/app.9eff97c.js:2:8658 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__ve53053u7rj https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__rp3nne6zqqg https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__1qzyor1dc4b nastavené: faves.grow.me/app.9eff97c.js:2:8658 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__to8cpsp8hvj https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__storage_test__ https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
partner_id https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
gyg_visitor_id https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__a1cefepmzak https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__yzhulmn8xgc nastavené: faves.grow.me/app.9eff97c.js:2:8658 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__yzerrf5nex https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__ngtdnzmr8tj https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__9od44gt44mw nastavené: faves.grow.me/app.9eff97c.js:2:8658 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__7q2y4t7fu33 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__4hyawrzptnd https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__m9lllpyo0nb nastavené: faves.grow.me/app.9eff97c.js:2:8658 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__gpytaei7k https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__c8y2illcybo https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__7k7o1vlkunb nastavené: faves.grow.me/app.9eff97c.js:2:8658 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__ju3mfy3e2i8 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__ju6gih95tt9 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__uyhxqjg2d1 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__i5jjp2vucxh nastavené: faves.grow.me/app.9eff97c.js:2:8658 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__g24mhvg1i3m https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__qr7rqy6f6vf https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__4sgsa5n95sx https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__5c9imc0bbw5 nastavené: faves.grow.me/app.9eff97c.js:2:8658 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__oyihwwmygue https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
snowplowOutQueue_sp-cascoon0.8985676033486608 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
snowplowOutQueue_sp-powered_by0.6807043640962298 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__h707snul8i https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__a1edrjgck7 nastavené: faves.grow.me/app.9eff97c.js:2:8658 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__vtcb5z8u0r https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__62o87uzvvr4 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__z2dbtawv5ia https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__d076ebf9ti nastavené: faves.grow.me/app.9eff97c.js:2:8658 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
snowplowOutQueue_sp-cascoon0.6936625898442904 nastavené: tp.media/common.81caae854b98385faa94.js:2:851559 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
snowplowOutQueue_sp-powered_by0.7287863288559701 https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__9xib3ktfoi https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__8vrxzeqes4w https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom
__resilient_storage_test__dlwyf1yf1vq https://canuckgirltravels.ca 1st pred súhlasom

Sledovače tretích strán

18 požiadaviek zistených od 10 poskytovateľov: Amazon, Automattic, avsplow.com, Google LLC, metrics.rapidedge.io...

Analytics

5

Marketing

6

Necessary

4

Functional

0

Other

3

Dodávateľ Kategória Typ Doména
Amazon pred súhlasom Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Analytics script d1a9jikqt98cm.cloudfront.net
Automattic pred súhlasom Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Analytics script s0.wp.com
avsplow.com pred súhlasom Analytics fetch avsplow.com
Google LLC pred súhlasom Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
metrics.rapidedge.io pred súhlasom Analytics script metrics.rapidedge.io
Impact pred súhlasom Impact tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script a.impactradius-go.com
Impact pred súhlasom Impact tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script imp.pxf.io
Impact pred súhlasom Impact tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script gadventures.sjv.io
Impact pred súhlasom Impact tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script www.ojrq.net
MailerLite pred súhlasom MailerLite tracker domain (source: Disconnect.me, category: EmailAggressive) Marketing script groot.mailerlite.com
Mediavine pred súhlasom Mediavine tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script faves.grow.me
consentmanager GmbH consentmanager CMP Necessary script eu-us.consentmanager.net
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Imgix Imgix tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script aws-tiqets-cdn.imgix.net
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script securepubads.g.doubleclick.net
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com

História skenovaní

Jedno dokončené skenovanie: cookies a trackery zo skenovania zo dňa August 19, 2026.

Nedávne skenovania

August 19, 2026 9 18

Je canuckgirltravels.ca váš web?

Prevezmite ju a monitorujte svoje cookies a trackery, nastavte baner súhlasu v súlade s predpismi s automatickým blokovaním skriptov a udržujte svoje pravidlá pre cookies aktuálne.