Skip to main content
communitydentalpartners.com

communitydentalpartners.com

https://communitydentalpartners.com

Naposledy skenované August 27, 2026

Sken cookies webu communitydentalpartners.com vykonaný dňa August 27, 2026 zistil 15 cookies a 34 sledovacích požiadaviek tretích strán. Hodnotenie pokrylo 10 stránok v 10 unikátnych šablónach stránok. Nebola detegovaná žiadna platforma na správu súhlasov. S 34 požiadavkami tretích strán od 10 dodávateľov web nemusí spĺňať požiadavky GDPR a smernice ePrivacy.

Cookies

15

Tretie strany

0

Trackery

34

Dodávatelia

10

Baner súhlasu

Nezistené

Skenovania

1

Čo v tomto nastavení chýba

  • Nezistila sa žiadna platforma na správu súhlasu.
  • Boli zaznamenané značky Google, ale Google Consent Mode v2 nebol zistený.

Súlad podľa publika

Európska únia

✗ Nesplnené

GDPR + ePrivacy · Predchádzajúci súhlas (opt-in)

Spojené kráľovstvo

✗ Nesplnené

UK GDPR + PECR · Založené na súhlase

Spojené štáty

! Vyžaduje pozornosť

CCPA/CPRA + state laws · Oznámenie a opt-out

Kanada

! Vyžaduje pozornosť

PIPEDA + Québec Law 25 · Založené na súhlase

Brazília

! Vyžaduje pozornosť

LGPD · Založené na súhlase

Skenované z EÚ; weby môžu iným regiónom zobrazovať odlišné banery alebo sledovanie. Verdikty odrážajú pozorované správanie posudzované podľa pravidiel jednotlivých publík.

Zabezpečenie pripojenia

Podpora HTTPS

Presmerúva HTTP na HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Súbory cookie

Zistených 15 súborov cookie: 1 nevyhnutných, 11 analytických, 2 marketingových

Celkom

15

Nevyhnutné

1

Funkčné

0

Analytické

11

Marketingové

2

Neznáme

1

Filtrovať podľa kategórie
Názov Doména Kategória Poskytovateľ Expirácia Zabezpečený HttpOnly Strana
hubspotutk pred súhlasom .communitydentalpartners.com Analytics HubSpot 180 d 1st
_ga pred súhlasom .communitydentalpartners.com Analytics Google Analytics 1.1 yr životnosť viac ako 13 mesiacov 1st
_gat_UA-33763104-3 pred súhlasom .communitydentalpartners.com Analytics Google Analytics Expirovaný 1st
_ga_7P40RZC5V5 pred súhlasom .communitydentalpartners.com Analytics Google Analytics 1.1 yr životnosť viac ako 13 mesiacov 1st
_gcl_au pred súhlasom .communitydentalpartners.com Analytics Google Analytics 90 d 1st
_gid pred súhlasom .communitydentalpartners.com Analytics Google Analytics 1 d 1st
_hjSessionUser_2042943 pred súhlasom .communitydentalpartners.com Analytics Hotjar 365 d 1st
_hjSession_2042943 pred súhlasom .communitydentalpartners.com Analytics Hotjar Expirovaný 1st
__hssc pred súhlasom .communitydentalpartners.com Analytics HubSpot Expirovaný 1st
__hssrc pred súhlasom .communitydentalpartners.com Analytics HubSpot Relácia 1st
__hstc pred súhlasom .communitydentalpartners.com Analytics HubSpot 180 d 1st
_fbp pred súhlasom .communitydentalpartners.com Marketing Facebook 90 d 1st
_rdt_uuid pred súhlasom .communitydentalpartners.com Marketing Reddit 90 d 1st
PHPSESSID www.communitydentalpartners.com Necessary PHP Relácia 1st
_twpid pred súhlasom .communitydentalpartners.com Unknown - 1.1 yr 1st

Úložisko prehliadača nastavené stránkou

Názov Doména Strana
_hjLocalStorageTest nastavené: script.hotjar.com/modules.e762be2b6b709245aabb.js:2:217285 https://www.communitydentalpartners.com 1st pred súhlasom
_hjSessionStorageTest nastavené: script.hotjar.com/modules.e762be2b6b709245aabb.js:2:217510 https://www.communitydentalpartners.com 1st pred súhlasom
_gcl_ls nastavené: www.googletagmanager.com/destination https://www.communitydentalpartners.com 1st pred súhlasom
lastExternalReferrer nastavené: connect.facebook.net/fbevents.js:196:242 https://www.communitydentalpartners.com 1st pred súhlasom
lastExternalReferrerTime nastavené: connect.facebook.net/fbevents.js:196:242 https://www.communitydentalpartners.com 1st pred súhlasom

Sledovače tretích strán

34 požiadaviek zistených od 10 poskytovateľov: ContentSquare, Google LLC, HubSpot, HubSpot Inc., www.google.com...

Analytics

8

Marketing

13

Necessary

9

Functional

1

Other

3

Dodávateľ Kategória Typ Doména
ContentSquare pred súhlasom ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script content.hotjar.io
ContentSquare pred súhlasom ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script static.hotjar.com
ContentSquare pred súhlasom ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script vc.hotjar.io
Google LLC pred súhlasom Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
HubSpot pred súhlasom HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script js-na2.hs-analytics.net
HubSpot Inc. pred súhlasom HubSpot analytics Analytics script js.hs-analytics.net
www.google.com pred súhlasom Analytics fetch www.google.com
Google LLC pred súhlasom Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Google LLC pred súhlasom YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
HubSpot pred súhlasom HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js-na2.hs-scripts.com
HubSpot pred súhlasom HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js-na2.hs-banner.com
HubSpot Inc. pred súhlasom HubSpot marketing & CRM Marketing script track-na2.hubspot.com
HubSpot Inc. pred súhlasom HubSpot tracking script Marketing script js.hs-scripts.com
LinkedIn Corporation pred súhlasom LinkedIn Insight Tag Marketing script snap.licdn.com
LinkedIn Corporation pred súhlasom LinkedIn Ads tracking Marketing pixel px.ads.linkedin.com
Meta Platforms, Inc. pred súhlasom Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Meta Platforms, Inc. pred súhlasom Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
reddit pred súhlasom reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script www.redditstatic.com
reddit pred súhlasom reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) Marketing pixel alb.reddit.com
X (Twitter) pred súhlasom Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel static.ads-twitter.com
X (Twitter) pred súhlasom Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script t.co
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script yt3.ggpht.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
reddit reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script pixel-config.reddit.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net

História skenovaní

Jedno dokončené skenovanie: cookies a trackery zo skenovania zo dňa August 27, 2026.

Nedávne skenovania

August 27, 2026 15 34

Je communitydentalpartners.com váš web?

Prevezmite ju a monitorujte svoje cookies a trackery, nastavte baner súhlasu v súlade s predpismi s automatickým blokovaním skriptov a udržujte svoje pravidlá pre cookies aktuálne.