Skip to main content
cwmattresswarehouse.com

cwmattresswarehouse.com

https://cwmattresswarehouse.com

Naposledy skenované July 20, 2026

Sken cookies webu cwmattresswarehouse.com vykonaný dňa July 20, 2026 zistil 16 cookies a 18 sledovacích požiadaviek tretích strán. Hodnotenie pokrylo 10 stránok v 10 unikátnych šablónach stránok. Nebola detegovaná žiadna platforma na správu súhlasov. S 18 požiadavkami tretích strán od 6 dodávateľov web nemusí spĺňať požiadavky GDPR a smernice ePrivacy.

Cookies

16

Tretie strany

0

Trackery

18

Dodávatelia

6

Baner súhlasu

Nezistené

Skenovania

1

Čo v tomto nastavení chýba

  • Nezistila sa žiadna platforma na správu súhlasu.
  • Google Consent Mode v2 je prítomný, ale predvolene neodmieta všetky typy úložiska.

Súlad podľa publika

Európska únia

✗ Nesplnené

GDPR + ePrivacy · Predchádzajúci súhlas (opt-in)

Spojené kráľovstvo

✗ Nesplnené

UK GDPR + PECR · Založené na súhlase

Spojené štáty

! Vyžaduje pozornosť

CCPA/CPRA + state laws · Oznámenie a opt-out

Kanada

! Vyžaduje pozornosť

PIPEDA + Québec Law 25 · Založené na súhlase

Brazília

! Vyžaduje pozornosť

LGPD · Založené na súhlase

Skenované z EÚ; weby môžu iným regiónom zobrazovať odlišné banery alebo sledovanie. Verdikty odrážajú pozorované správanie posudzované podľa pravidiel jednotlivých publík.

Súbory cookie

Zistených 16 súborov cookie: 0 nevyhnutných, 8 analytických, 1 marketingových

Celkom

16

Nevyhnutné

0

Funkčné

1

Analytické

8

Marketingové

1

Neznáme

6

Filtrovať podľa kategórie
Názov Doména Kategória Poskytovateľ Expirácia Zabezpečený HttpOnly Strana
_ga pred súhlasom .cwmattresswarehouse.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gat_gtag_UA_233556981_1 pred súhlasom .cwmattresswarehouse.com Analytics Google Analytics Expirovaný 1st
_ga_8E7C636RY2 pred súhlasom .cwmattresswarehouse.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_R9TRKM15TY pred súhlasom .cwmattresswarehouse.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_Z01R6HVZXZ pred súhlasom .cwmattresswarehouse.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_Z47XNK40H9 pred súhlasom .cwmattresswarehouse.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au pred súhlasom .cwmattresswarehouse.com Analytics Google Analytics 84 d 1st
_gid pred súhlasom .cwmattresswarehouse.com Analytics Google Analytics Expirovaný 1st
cart_currency pred súhlasom www.cwmattresswarehouse.com Functional E-commerce 8 d 1st
_fbp pred súhlasom .cwmattresswarehouse.com Marketing Facebook 84 d 1st
localization pred súhlasom www.cwmattresswarehouse.com Unknown - 359 d 1st
_shopify_analytics pred súhlasom www.cwmattresswarehouse.com Unknown - 359 d 1st
_shopify_essential pred súhlasom www.cwmattresswarehouse.com Unknown - 359 d 1st
_shopify_marketing pred súhlasom www.cwmattresswarehouse.com Unknown - 359 d 1st
_shopify_s pred súhlasom .cwmattresswarehouse.com Unknown - Expirovaný 1st
_shopify_y pred súhlasom .cwmattresswarehouse.com Unknown - 359 d 1st

Sledovače tretích strán

18 požiadaviek zistených od 6 poskytovateľov: Google LLC, Shopify Inc., Meta Platforms, Inc., X (Twitter), Cloudflare Inc....

Analytics

4

Marketing

4

Necessary

5

Functional

0

Other

5

Dodávateľ Kategória Typ Doména
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.merchant-center-analytics.goog
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC pred súhlasom Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Shopify Inc. pred súhlasom Shopify analytics Analytics pixel monorail-edge.shopifysvc.com
Google LLC pred súhlasom Google Ads Marketing script www.google.com
Meta Platforms, Inc. pred súhlasom Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Meta Platforms, Inc. pred súhlasom Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
X (Twitter) pred súhlasom Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel static.ads-twitter.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Shopify Shopify tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script shop.app
Shopify Shopify tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script otlp-http-production.shopifysvc.com
Shopify Inc. Shopify platform Necessary script cdn.shopify.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.googleadservices.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com

História skenovaní

Jedno dokončené skenovanie: cookies a trackery zo skenovania zo dňa July 20, 2026.

Nedávne skenovania

July 20, 2026 16 18

Je cwmattresswarehouse.com váš web?

Prevezmite ju a monitorujte svoje cookies a trackery, nastavte baner súhlasu v súlade s predpismi s automatickým blokovaním skriptov a udržujte svoje pravidlá pre cookies aktuálne.