Skip to main content
frostwire.com

frostwire.com

https://frostwire.com

Naposledy skenované July 23, 2026

Sken cookies webu frostwire.com vykonaný dňa July 23, 2026 zistil 20 cookies a 26 sledovacích požiadaviek tretích strán. Hodnotenie pokrylo 10 stránok v 10 unikátnych šablónach stránok. Nebola detegovaná žiadna platforma na správu súhlasov. S 26 požiadavkami tretích strán od 6 dodávateľov web nemusí spĺňať požiadavky GDPR a smernice ePrivacy.

Cookies

20

Tretie strany

13

Trackery

26

Dodávatelia

6

Baner súhlasu

Nezistené

Skenovania

1

Čo v tomto nastavení chýba

  • Nezistila sa žiadna platforma na správu súhlasu.
  • Boli zaznamenané značky Google, ale Google Consent Mode v2 nebol zistený.

Súlad podľa publika

Európska únia

✗ Nesplnené

GDPR + ePrivacy · Predchádzajúci súhlas (opt-in)

Spojené kráľovstvo

✗ Nesplnené

UK GDPR + PECR · Založené na súhlase

Spojené štáty

! Vyžaduje pozornosť

CCPA/CPRA + state laws · Oznámenie a opt-out

Kanada

! Vyžaduje pozornosť

PIPEDA + Québec Law 25 · Založené na súhlase

Brazília

! Vyžaduje pozornosť

LGPD · Založené na súhlase

Skenované z EÚ; weby môžu iným regiónom zobrazovať odlišné banery alebo sledovanie. Verdikty odrážajú pozorované správanie posudzované podľa pravidiel jednotlivých publík.

Súbory cookie

Zistených 20 súborov cookie: 1 nevyhnutných, 7 analytických, 1 marketingových, 13 tretích strán

Celkom

20

Nevyhnutné

1

Funkčné

0

Analytické

7

Marketingové

1

Neznáme

11

13 cookies tretích stráns zistených

Cookies tretích strán vyžadujú výslovný súhlas používateľa podľa GDPR/ePrivacy.

Filtrovať podľa kategórie
Názov Doména Kategória Poskytovateľ Expirácia Zabezpečený HttpOnly Strana
_ga pred súhlasom .frostwire.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga pred súhlasom .googleblog.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 3rd
_gat_gtag_UA_264950_4 pred súhlasom .frostwire.com Analytics Google Analytics Expirovaný 1st
_ga_DY1T9T89QG pred súhlasom .googleblog.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 3rd
_ga_GF8DFGRLBQ pred súhlasom .frostwire.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au pred súhlasom .frostwire.com Analytics Google Analytics 82 d 1st
_gid pred súhlasom .frostwire.com Analytics Google Analytics Expirovaný 1st
_dc_gtm_UA-264950-4 pred súhlasom .frostwire.com Marketing Google Tag Manager Expirovaný 1st
__cf_bm .x.com Necessary Cloudflare Expirovaný 3rd
gt pred súhlasom .x.com Unknown - Expirovaný 3rd
guest_id pred súhlasom .x.com Unknown - 1.1 yr 3rd
OTZ pred súhlasom consent.youtube.com Unknown - 22 d 3rd
SOCS pred súhlasom .youtube.com Unknown - 1.1 yr 3rd
VISITOR_PRIVACY_METADATA pred súhlasom .youtube.com Unknown - 1.1 yr 3rd
YSC pred súhlasom .youtube.com Unknown - Relácia 3rd
__cuid pred súhlasom .x.com Unknown - 1.1 yr 3rd
__cuid pred súhlasom x.com Unknown - 1.1 yr 3rd
__eoi pred súhlasom .frostwire.com Unknown - 172 d 1st
__Secure-YEC pred súhlasom .youtube.com Unknown - 1.1 yr 3rd
__Secure-YENID pred súhlasom .youtube.com Unknown - 1.1 yr 3rd

Sledovače tretích strán

26 požiadaviek zistených od 6 poskytovateľov: FunctionalSoftware, Google LLC, Intuit, Microsoft, X (Twitter)...

Analytics

3

Marketing

6

Necessary

8

Functional

1

Other

8

Dodávateľ Kategória Typ Doména
FunctionalSoftware pred súhlasom FunctionalSoftware tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script o30969.ingest.us.sentry.io
Google LLC pred súhlasom Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC pred súhlasom Google Translate widget Functional script translate.google.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ep1.adtrafficquality.google
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) Marketing script plus.google.com
Intuit pred súhlasom Intuit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cdn-images.mailchimp.com
Microsoft pred súhlasom Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel bat.bing.com
X (Twitter) pred súhlasom Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) Marketing script www.x.com
X Corp (Twitter) pred súhlasom X/Twitter platform widgets Marketing script platform.twitter.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.blogger.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script storage.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script blogger.googleusercontent.com
X (Twitter) Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script pbs.twimg.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.googletagservices.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script securepubads.g.doubleclick.net
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script s0.2mdn.net
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com

História skenovaní

Jedno dokončené skenovanie: cookies a trackery zo skenovania zo dňa July 23, 2026.

Nedávne skenovania

July 23, 2026 20 26

Je frostwire.com váš web?

Prevezmite ju a monitorujte svoje cookies a trackery, nastavte baner súhlasu v súlade s predpismi s automatickým blokovaním skriptov a udržujte svoje pravidlá pre cookies aktuálne.