Skip to main content
ohhappyday.com

ohhappyday.com

https://ohhappyday.com

Naposledy skenované July 20, 2026

Sken cookies webu ohhappyday.com vykonaný dňa July 20, 2026 zistil 8 cookies a 32 sledovacích požiadaviek tretích strán. Hodnotenie pokrylo 10 stránok v 10 unikátnych šablónach stránok. Web používa consentmanager ako svoju platformu na správu súhlasov s IAB TCF v2.3 a Google Consent Mode v2. Bolo detegovaných 32 požiadaviek tretích strán od 19 dodávateľov.

Cookies

8

Tretie strany

0

Trackery

32

Dodávatelia

19

Baner súhlasu

consentmanager

Skenovania

1

Súlad podľa publika

Európska únia

✗ Nesplnené

GDPR + ePrivacy · Predchádzajúci súhlas (opt-in)

Spojené kráľovstvo

✗ Nesplnené

UK GDPR + PECR · Založené na súhlase

Spojené štáty

✓ Spĺňa tento model

CCPA/CPRA + state laws · Oznámenie a opt-out

Kanada

! Vyžaduje pozornosť

PIPEDA + Québec Law 25 · Založené na súhlase

Brazília

! Vyžaduje pozornosť

LGPD · Založené na súhlase

Skenované z EÚ; weby môžu iným regiónom zobrazovať odlišné banery alebo sledovanie. Verdikty odrážajú pozorované správanie posudzované podľa pravidiel jednotlivých publík.

Súbory cookie

Zistených 8 súborov cookie: 0 nevyhnutných, 5 analytických, 1 marketingových

Celkom

8

Nevyhnutné

0

Funkčné

0

Analytické

5

Marketingové

1

Neznáme

2

Filtrovať podľa kategórie
Názov Doména Kategória Poskytovateľ Expirácia Zabezpečený HttpOnly Strana
__utma pred súhlasom .ohhappyday.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
__utmb pred súhlasom .ohhappyday.com Analytics Google Analytics Expirovaný 1st
__utmc pred súhlasom .ohhappyday.com Analytics Google Analytics Relácia 1st
__utmt pred súhlasom .ohhappyday.com Analytics Google Analytics Expirovaný 1st
__utmz pred súhlasom .ohhappyday.com Analytics Google Analytics 175 d 1st
_fbp pred súhlasom .ohhappyday.com Marketing Facebook 82 d 1st
__cmpcccx86685 .ohhappyday.com Unknown - Expirovaný 1st
__cmpconsentx86685 .ohhappyday.com Unknown - Expirovaný 1st

Sledovače tretích strán

32 požiadaviek zistených od 19 poskytovateľov: Amazon, Criteo, Google LLC, ID5, Meta Platforms, Inc....

Analytics

0

Marketing

14

Necessary

12

Functional

0

Other

6

Dodávateľ Kategória Typ Doména
Amazon pred súhlasom Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script c.aps.amazon-adsystem.com
Criteo pred súhlasom Criteo tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script gum.criteo.com
Google LLC pred súhlasom Google IMA SDK video ads Marketing script imasdk.googleapis.com
ID5 pred súhlasom ID5 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script id5-sync.com
ID5 pred súhlasom ID5 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script lb.eu-1-id5-sync.com
ID5 pred súhlasom ID5 tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script lbs.eu-1-id5-sync.com
Meta Platforms, Inc. pred súhlasom Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. pred súhlasom Facebook social plugins Marketing iframe www.facebook.com
Nexstar Media pred súhlasom Nexstar Media tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script static.fmpub.net
Pinterest Inc. pred súhlasom Pinterest assets Marketing script assets.pinterest.com
Quantcast pred súhlasom Quantcast tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script secure.quantserve.com
Quantcast pred súhlasom Quantcast tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script rules.quantcount.com
Raptive pred súhlasom Raptive tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ads.adthrive.com
Teads pred súhlasom Teads tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script at.teads.tv
Adobe Adobe tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script use.typekit.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script d2c5oomqu2hs08.cloudfront.net
Automattic Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script secure.gravatar.com
Automattic Automattic tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i0.wp.com
consentmanager GmbH consentmanager CMP Necessary script eu-us.consentmanager.net
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script photos1.blogger.com
JWP Connatix JWP Connatix tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jwplayer.com
JWP Connatix JWP Connatix tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script assets-jpcust.jwpsrv.com
Meta Platforms, Inc. Meta tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script static.xx.fbcdn.net
Pinterest Pinterest tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script log.pinterest.com
Shopify Inc. Shopify platform Necessary script cdn.shopify.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ssl.google-analytics.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script securepubads.g.doubleclick.net
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script s0.2mdn.net
PublicisGroupe pred súhlasom PublicisGroupe tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script id.crwdcntrl.net
The Trade Desk pred súhlasom The Trade Desk tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel match.adsrvr.org

História skenovaní

Jedno dokončené skenovanie: cookies a trackery zo skenovania zo dňa July 20, 2026.

Nedávne skenovania

July 20, 2026 8 32

Je ohhappyday.com váš web?

Prevezmite ju a monitorujte svoje cookies a trackery, nastavte baner súhlasu v súlade s predpismi s automatickým blokovaním skriptov a udržujte svoje pravidlá pre cookies aktuálne.