Skip to main content
zigwheels.my

zigwheels.my

https://zigwheels.my

Naposledy skenované July 19, 2026

Sken cookies webu zigwheels.my vykonaný dňa July 19, 2026 zistil 9 cookies a 19 sledovacích požiadaviek tretích strán. Hodnotenie pokrylo 10 stránok v 10 unikátnych šablónach stránok. Nebola detegovaná žiadna platforma na správu súhlasov. S 19 požiadavkami tretích strán od 5 dodávateľov web nemusí spĺňať požiadavky GDPR a smernice ePrivacy.

Cookies

9

Tretie strany

0

Trackery

19

Dodávatelia

5

Baner súhlasu

Nezistené

Skenovania

1

Čo v tomto nastavení chýba

  • Nezistila sa žiadna platforma na správu súhlasu.
  • Boli zaznamenané značky Google, ale Google Consent Mode v2 nebol zistený.

Súlad podľa publika

Európska únia

✗ Nesplnené

GDPR + ePrivacy · Predchádzajúci súhlas (opt-in)

Spojené kráľovstvo

✗ Nesplnené

UK GDPR + PECR · Založené na súhlase

Spojené štáty

! Vyžaduje pozornosť

CCPA/CPRA + state laws · Oznámenie a opt-out

Kanada

! Vyžaduje pozornosť

PIPEDA + Québec Law 25 · Založené na súhlase

Brazília

! Vyžaduje pozornosť

LGPD · Založené na súhlase

Skenované z EÚ; weby môžu iným regiónom zobrazovať odlišné banery alebo sledovanie. Verdikty odrážajú pozorované správanie posudzované podľa pravidiel jednotlivých publík.

Súbory cookie

Zistených 9 súborov cookie: 1 nevyhnutných, 4 analytických, 2 marketingových

Celkom

9

Nevyhnutné

1

Funkčné

0

Analytické

4

Marketingové

2

Neznáme

2

Filtrovať podľa kategórie
Názov Doména Kategória Poskytovateľ Expirácia Zabezpečený HttpOnly Strana
_ga pred súhlasom .zigwheels.my Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_PW8NCYM7B5 pred súhlasom .zigwheels.my Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au pred súhlasom .zigwheels.my Analytics Google Analytics 82 d 1st
_gid pred súhlasom .zigwheels.my Analytics Google Analytics Expirovaný 1st
_dc_gtm_UA-58094033-6 pred súhlasom .zigwheels.my Marketing Google Tag Manager Expirovaný 1st
_fbp pred súhlasom .zigwheels.my Marketing Facebook 82 d 1st
_csrf www.zigwheels.my Necessary CSRF Protection Relácia 1st
AMP_TOKEN pred súhlasom .zigwheels.my Unknown - Expirovaný 1st
__eoi pred súhlasom .zigwheels.my Unknown - 172 d 1st

Sledovače tretích strán

19 požiadaviek zistených od 5 poskytovateľov: Google LLC, Microsoft, Ad Master, Baidu, Meta Platforms, Inc.

Analytics

3

Marketing

5

Necessary

5

Functional

0

Other

6

Dodávateľ Kategória Typ Doména
Google LLC pred súhlasom Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Microsoft pred súhlasom Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
Ad Master pred súhlasom Ad Master tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script tracenep-eu.admaster.cc
Baidu pred súhlasom Baidu tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script trace-eu.mediago.io
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script ep1.adtrafficquality.google
Meta Platforms, Inc. pred súhlasom Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. pred súhlasom Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script ssl.gstatic.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.google-analytics.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.googletagservices.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script securepubads.g.doubleclick.net
Google LLC pred súhlasom Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script s0.2mdn.net

História skenovaní

Jedno dokončené skenovanie: cookies a trackery zo skenovania zo dňa July 19, 2026.

Nedávne skenovania

July 19, 2026 9 19

Je zigwheels.my váš web?

Prevezmite ju a monitorujte svoje cookies a trackery, nastavte baner súhlasu v súlade s predpismi s automatickým blokovaním skriptov a udržujte svoje pravidlá pre cookies aktuálne.