Skip to main content
313somerset.com.sg

313somerset.com.sg

https://313somerset.com.sg

Zadnje skeniranje July 26, 2026

Pregled piškotkov za 313somerset.com.sg, opravljeno dne July 26, 2026, je odkril 11 piškotkov in 8 sledilnih zahtev tretjih oseb. Ocena je zajela 10 strani v 10 edinstvenih predlogah strani. Spletno mesto zaposluje Osano kot svojo platformo za upravljanje soglasij z Google Consent Mode v2; IAB TCF v2.3 ni bil opažen. Zaznanih je bilo 8 zahtev tretjih oseb od 3 ponudnikov.

Piškotki

11

Tretje osebe

0

Sledilniki

8

Ponudniki

3

Pasica soglasja

Osano

Skeniranja

1

Skladnost po ciljnih skupinah

Evropska unija

✗ Ni izpolnjeno

GDPR + ePrivacy · Predhodna privolitev (opt-in)

Združeno kraljestvo

✗ Ni izpolnjeno

UK GDPR + PECR · Temelji na privolitvi

Združene države Amerike

✓ Ustreza temu modelu

CCPA/CPRA + state laws · Obvestilo in opt-out

Kanada

! Zahteva pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Temelji na privolitvi

Brazilija

! Zahteva pozornost

LGPD · Temelji na privolitvi

Skenirano iz EU; spletna mesta lahko drugim regijam prikazujejo drugačne pasice ali sledenje. Ocene odražajo opaženo vedenje, merjeno glede na pravila posamezne ciljne skupine.

Varnost povezave

Podpora za HTTPS

Preusmerja HTTP na HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Piškotki

Zaznanih 11 piškotkov: 1 nujnih, 0 analitičnih, 0 trženjskih

Skupaj

11

Nujni

1

Funkcionalni

4

Analitični

0

Tržni

0

Neznani

6

Filtriraj po kategoriji
Ime Domena Kategorija Ponudnik Potek Varno HttpOnly Stranka
ARRAffinity pred privolitvijo .www.313somerset.com.sg Functional Azure / Microsoft Seja 1st
ARRAffinitySameSite pred privolitvijo .www.313somerset.com.sg Functional Azure / Microsoft Seja 1st
TiPMix pred privolitvijo .www.313somerset.com.sg Functional Lightbox CDN Poteklo 1st
x-ms-routing-name pred privolitvijo .www.313somerset.com.sg Functional Lightbox CDN Poteklo 1st
.AspNetCore.Antiforgery.VyLW6ORzMgk www.313somerset.com.sg Necessary Microsoft Seja 1st
.AspNetCore.Session pred privolitvijo www.313somerset.com.sg Unknown - Seja 1st
.EPiForm_BID pred privolitvijo www.313somerset.com.sg Unknown - Seja 1st
.EPiForm_VisitorIdentifier pred privolitvijo www.313somerset.com.sg Unknown - Seja 1st
deny_utmparams pred privolitvijo www.313somerset.com.sg Unknown - 7 d 1st
EPiStateMarker pred privolitvijo www.313somerset.com.sg Unknown - Seja 1st
setTimeZoneCookie pred privolitvijo www.313somerset.com.sg Unknown - 365 d 1st

Shramba brskalnika, ki jo nastavi spletno mesto

Ime Domena Stranka
_1785096485253 nastavljeno prek cmp.osano.com/osano.js:1:54378 https://www.313somerset.com.sg 1st pred privolitvijo
osano_consentmanager_tattles nastavljeno prek cmp.osano.com/osano.js:1:117084 https://www.313somerset.com.sg 1st pred privolitvijo
_1785096491926 nastavljeno prek cmp.osano.com/osano.js:1:54378 https://www.313somerset.com.sg 1st pred privolitvijo
_1785096492344 nastavljeno prek cmp.osano.com/osano.js:1:54378 https://www.313somerset.com.sg 1st pred privolitvijo
_1785096498391 nastavljeno prek cmp.osano.com/osano.js:1:54378 https://www.313somerset.com.sg 1st pred privolitvijo
_1785096492166 nastavljeno prek cmp.osano.com/osano.js:1:54378 https://www.313somerset.com.sg 1st pred privolitvijo
_1785096500043 nastavljeno prek cmp.osano.com/osano.js:1:54378 https://www.313somerset.com.sg 1st pred privolitvijo
__sak nastavljeno prek cmp.osano.com/osano.js:1:117084 https://www.313somerset.com.sg 1st pred privolitvijo
_1785096501237 nastavljeno prek cmp.osano.com/osano.js:1:54378 https://www.313somerset.com.sg 1st pred privolitvijo
_1785096502144 nastavljeno prek cmp.osano.com/osano.js:1:54378 https://www.313somerset.com.sg 1st pred privolitvijo
_1785096504288 nastavljeno prek cmp.osano.com/osano.js:1:54378 https://www.313somerset.com.sg 1st pred privolitvijo
_1785096505326 nastavljeno prek cmp.osano.com/osano.js:1:54378 https://www.313somerset.com.sg 1st pred privolitvijo
_1785096504034 nastavljeno prek cmp.osano.com/osano.js:1:54378 https://www.313somerset.com.sg 1st pred privolitvijo

Sledilniki tretjih oseb

8 zahtevkov zaznanih od 3 ponudnikov: Google LLC, Cloudflare Inc., Osano

Analytics

0

Marketing

0

Necessary

5

Functional

2

Other

1

Ponudnik Kategorija Vrsta Domena
Google LLC pred privolitvijo Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Google LLC pred privolitvijo Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script maps.gstatic.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Osano Osano tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script cmp.osano.com

Zgodovina skeniranj

Eno zaključeno skeniranje: piškotki in sledilniki iz skeniranja z dne July 26, 2026.

Nedavna skeniranja

July 26, 2026 11 8

Je 313somerset.com.sg vaša spletna stran?

Prevzemite ga ter spremljajte svoje piškotke in sledilnike, nastavite skladno pasico soglasja s samodejnim blokiranjem skriptov in ohranjajte svojo politiko piškotkov ažurno.