Skip to main content
conquer.org

conquer.org

https://conquer.org

Zadnje skeniranje August 27, 2026

Pregled piškotkov za conquer.org, opravljeno dne August 27, 2026, je odkril 16 piškotkov in 27 sledilnih zahtev tretjih oseb. Ocena je zajela 10 strani v 10 edinstvenih predlogah strani. Spletno mesto uporablja OneTrust kot svojo platformo za upravljanje soglasij. Pri našem preverjanju ni bil opažen niti IAB TCF v2.3 niti Google Consent Mode v2. Zaznanih je bilo 27 zahtev tretjih oseb od 16 ponudnikov.

Piškotki

16

Tretje osebe

0

Sledilniki

27

Ponudniki

16

Pasica soglasja

OneTrust

Skeniranja

1

Kaj tej nastavitvi manjka

  • Zaznane so bile oznake Google, vendar Google Consent Mode v2 ni bil zaznan.

Skladnost po ciljnih skupinah

Evropska unija

✗ Ni izpolnjeno

GDPR + ePrivacy · Predhodna privolitev (opt-in)

Združeno kraljestvo

✗ Ni izpolnjeno

UK GDPR + PECR · Temelji na privolitvi

Združene države Amerike

✓ Ustreza temu modelu

CCPA/CPRA + state laws · Obvestilo in opt-out

Kanada

! Zahteva pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Temelji na privolitvi

Brazilija

! Zahteva pozornost

LGPD · Temelji na privolitvi

Skenirano iz EU; spletna mesta lahko drugim regijam prikazujejo drugačne pasice ali sledenje. Ocene odražajo opaženo vedenje, merjeno glede na pravila posamezne ciljne skupine.

Varnost povezave

Podpora za HTTPS

Preusmerja HTTP na HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Piškotki

Zaznanih 16 piškotkov: 1 nujnih, 1 analitičnih, 3 trženjskih

Skupaj

16

Nujni

1

Funkcionalni

0

Analitični

1

Tržni

3

Neznani

11

Filtriraj po kategoriji
Ime Domena Kategorija Ponudnik Potek Varno HttpOnly Stranka
_gcl_au pred privolitvijo .conquer.org Analytics Google Analytics 90 d 1st
AMCVS_FC92401053DA88170A490D4C%40AdobeOrg pred privolitvijo .conquer.org Marketing Adobe Audience Manager Seja 1st
AMCV_FC92401053DA88170A490D4C%40AdobeOrg pred privolitvijo .conquer.org Marketing Adobe Audience Manager 1.1 yr življenjska doba daljša od 13 mesecev 1st
_rdt_uuid pred privolitvijo .conquer.org Marketing Reddit 90 d 1st
OptanonConsent .conquer.org Necessary OneTrust 1.1 yr življenjska doba daljša od 13 mesecev 1st
57927 pred privolitvijo www.conquer.org Unknown - Poteklo 1st
57928 pred privolitvijo www.conquer.org Unknown - Poteklo 1st
57941 pred privolitvijo www.conquer.org Unknown - Poteklo 1st
57942 pred privolitvijo www.conquer.org Unknown - Poteklo 1st
58305 pred privolitvijo www.conquer.org Unknown - Poteklo 1st
58306 pred privolitvijo www.conquer.org Unknown - Poteklo 1st
58312 pred privolitvijo www.conquer.org Unknown - Poteklo 1st
58313 pred privolitvijo www.conquer.org Unknown - Poteklo 1st
59941 pred privolitvijo www.conquer.org Unknown - Poteklo 1st
59942 pred privolitvijo www.conquer.org Unknown - Poteklo 1st
_dd_s pred privolitvijo www.conquer.org Unknown - 365 d 1st

Shramba brskalnika, ki jo nastavi spletno mesto

Ime Domena Stranka
_dd_tab_id nastavljeno prek www.conquer.org/chunk-FYMCBIK6.js:8:18462 https://www.conquer.org 1st pred privolitvijo
gpv_auth nastavljeno prek www.conquer.org/chunk-NV7M3IIM.js:1365:25527 https://www.conquer.org 1st pred privolitvijo
com.adobe.reactor.dataElements.Site | Name nastavljeno prek assets.adobedtm.com/launch-e2c45e52a1c1.min.js:9:17780 https://www.conquer.org 1st pred privolitvijo
_gcl_ls nastavljeno prek www.googletagmanager.com/js https://www.conquer.org 1st pred privolitvijo
57942 nastavljeno prek nexus.ensighten.com/Bootstrap.js:78:112 https://www.conquer.org 1st pred privolitvijo
58312 nastavljeno prek nexus.ensighten.com/Bootstrap.js:78:112 https://www.conquer.org 1st pred privolitvijo
58313 nastavljeno prek nexus.ensighten.com/Bootstrap.js:78:112 https://www.conquer.org 1st pred privolitvijo
59942 nastavljeno prek nexus.ensighten.com/Bootstrap.js:78:112 https://www.conquer.org 1st pred privolitvijo
57928 nastavljeno prek nexus.ensighten.com/Bootstrap.js:78:112 https://www.conquer.org 1st pred privolitvijo
58306 nastavljeno prek nexus.ensighten.com/Bootstrap.js:78:112 https://www.conquer.org 1st pred privolitvijo
59941 nastavljeno prek nexus.ensighten.com/Bootstrap.js:78:112 https://www.conquer.org 1st pred privolitvijo
57927 nastavljeno prek nexus.ensighten.com/Bootstrap.js:78:112 https://www.conquer.org 1st pred privolitvijo
57941 nastavljeno prek nexus.ensighten.com/Bootstrap.js:78:112 https://www.conquer.org 1st pred privolitvijo
58305 nastavljeno prek nexus.ensighten.com/Bootstrap.js:78:112 https://www.conquer.org 1st pred privolitvijo

Sledilniki tretjih oseb

27 zahtevkov zaznanih od 16 ponudnikov: assets.adobedtm.com, DataDog, Google LLC, www.google.com, CHEQ...

Analytics

4

Marketing

8

Necessary

9

Functional

0

Other

6

Ponudnik Kategorija Vrsta Domena
assets.adobedtm.com pred privolitvijo Analytics script assets.adobedtm.com
DataDog pred privolitvijo DataDog tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics pixel browser-intake-datadoghq.com
Google LLC pred privolitvijo Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
www.google.com pred privolitvijo Analytics fetch www.google.com
CHEQ pred privolitvijo CHEQ tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script nexus.ensighten.com
Google LLC pred privolitvijo YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
Meta Platforms, Inc. pred privolitvijo Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Microsoft pred privolitvijo Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel bat.bing.com
Microsoft Advertising pred privolitvijo Microsoft Advertising (Bing Ads) UET tag: conversion tracking and remarketing Marketing script bat.bing.net
reddit pred privolitvijo reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script www.redditstatic.com
reddit pred privolitvijo reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) Marketing pixel alb.reddit.com
Viant pred privolitvijo Viant tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js.ipredictive.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script d1eoo1tco6rr5e.cloudfront.net
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script i.ytimg.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
OneTrust LLC OneTrust consent management Necessary script cdn.cookielaw.org
reddit reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script pixel-config.reddit.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Adobe pred privolitvijo Adobe tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel dpm.demdex.net
Adobe pred privolitvijo Adobe tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel asco.d2.sc.omtrdc.net
Adobe pred privolitvijo Adobe tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel cm.everesttech.net
Google LLC pred privolitvijo Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net
OneTrust OneTrust tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script geolocation.onetrust.com
The Trade Desk pred privolitvijo The Trade Desk tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown pixel insight.adsrvr.org

Zgodovina skeniranj

Eno zaključeno skeniranje: piškotki in sledilniki iz skeniranja z dne August 27, 2026.

Nedavna skeniranja

August 27, 2026 16 27

Je conquer.org vaša spletna stran?

Prevzemite ga ter spremljajte svoje piškotke in sledilnike, nastavite skladno pasico soglasja s samodejnim blokiranjem skriptov in ohranjajte svojo politiko piškotkov ažurno.