Skip to main content
cornerstone.jp

cornerstone.jp

https://cornerstone.jp

Zadnje skeniranje August 28, 2026

Pregled piškotkov za cornerstone.jp, opravljeno dne August 28, 2026, je odkril 4 piškotkov in 16 sledilnih zahtev tretjih oseb. Ocena je zajela 10 strani v 10 edinstvenih predlogah strani. Platforma za upravljanje soglasij ni bila zaznana. Z 16 zahtevami tretjih oseb od 6 ponudnikov spletno mesto morda ne izpolnjuje zahtev GDPR in ePrivacy.

Piškotki

4

Tretje osebe

0

Sledilniki

16

Ponudniki

6

Pasica soglasja

Ni zaznano

Skeniranja

1

Kaj tej nastavitvi manjka

  • Ni bilo zaznane nobene platforme za upravljanje soglasij.
  • Zaznane so bile oznake Google, vendar Google Consent Mode v2 ni bil zaznan.

Skladnost po ciljnih skupinah

Evropska unija

✗ Ni izpolnjeno

GDPR + ePrivacy · Predhodna privolitev (opt-in)

Združeno kraljestvo

✗ Ni izpolnjeno

UK GDPR + PECR · Temelji na privolitvi

Združene države Amerike

! Zahteva pozornost

CCPA/CPRA + state laws · Obvestilo in opt-out

Kanada

! Zahteva pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Temelji na privolitvi

Brazilija

! Zahteva pozornost

LGPD · Temelji na privolitvi

Skenirano iz EU; spletna mesta lahko drugim regijam prikazujejo drugačne pasice ali sledenje. Ocene odražajo opaženo vedenje, merjeno glede na pravila posamezne ciljne skupine.

Varnost povezave

Podpora za HTTPS

Preusmerja HTTP na HTTPS

HSTS

Content Security Policy

Piškotki

Zaznanih 4 piškotkov: 0 nujnih, 2 analitičnih, 0 trženjskih

Skupaj

4

Nujni

0

Funkcionalni

0

Analitični

2

Tržni

0

Neznani

2

Filtriraj po kategoriji
Ime Domena Kategorija Ponudnik Potek Varno HttpOnly Stranka
_ga pred privolitvijo .cornerstone.jp Analytics Google Analytics 1 yr 1st
_ga_WES3FJYZ35 pred privolitvijo .cornerstone.jp Analytics Google Analytics 1 yr 1st
_vt_vid pred privolitvijo www.cornerstone.jp Unknown - 159 d 1st
__Host-_krakatoa_session pred privolitvijo www.cornerstone.jp Unknown - Seja 1st

Shramba brskalnika, ki jo nastavi spletno mesto

Ime Domena Stranka
__sak nastavljeno prek maps.googleapis.com/js https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo
_vt_prev nastavljeno prek www.cornerstone.jp/:3165:26 https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo
_vt_dedup_2542_a0673191-afa9-4a73-86b9-c5deef753256_418_homepage nastavljeno prek www.cornerstone.jp/:3302:26 https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo
rum_session nastavljeno prek cdn.rum-ingress-coralogix.com/coralogix-browser-sdk.js:10:43689 https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo
cx-fingerprint nastavljeno prek cdn.rum-ingress-coralogix.com/coralogix-browser-sdk.js:10:47353 https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo
_vt_dedup_2542_302a099b-c941-417b-b61c-da84560a6041_6009710_job nastavljeno prek www.cornerstone.jp/head-of-sales-6009710:1354:26 https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo
_vt_dedup_2542_66b35be9-f01c-40c3-a38c-97aec82fed6c_6009662_job nastavljeno prek www.cornerstone.jp/data-center-cabling-engineer-keiyaku-6009662:1354:26 https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo
_vt_dedup_2542_aa07ee86-c452-480a-9478-8b5fb3bb25f9_418_homepage nastavljeno prek www.cornerstone.jp/:3302:26 https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo
_vt_dedup_2542_302a099b-c941-417b-b61c-da84560a6041_356843_blog nastavljeno prek www.cornerstone.jp/new-youtube-collaboration:1259:26 https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo
_vt_dedup_2542_aa07ee86-c452-480a-9478-8b5fb3bb25f9_143365_custom_page nastavljeno prek www.cornerstone.jp/friend-referral:1212:26 https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo
_vt_dedup_2542_66b35be9-f01c-40c3-a38c-97aec82fed6c_19809_discipline_individual nastavljeno prek www.cornerstone.jp/finance-and-accounting:1365:26 https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo
_vt_dedup_2542_302a099b-c941-417b-b61c-da84560a6041_75201_custom_page nastavljeno prek www.cornerstone.jp/client:1214:26 https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo
_vt_dedup_2542_aa07ee86-c452-480a-9478-8b5fb3bb25f9_72395_custom_page nastavljeno prek www.cornerstone.jp/career-role:1202:26 https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo
_vt_dedup_2542_302a099b-c941-417b-b61c-da84560a6041_2839_branch nastavljeno prek www.cornerstone.jp/seed-uk:1170:26 https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo
_vt_dedup_2542_66b35be9-f01c-40c3-a38c-97aec82fed6c_11320_discipline_individual nastavljeno prek www.cornerstone.jp/IT:1365:26 https://www.cornerstone.jp 1st pred privolitvijo

Sledilniki tretjih oseb

16 zahtevkov zaznanih od 6 ponudnikov: cdn.rum-ingress-coralogix.com, Google LLC, ingress.eu2.rum-ingress-coralogix.com, Adobe Fonts, Font Awesome...

Analytics

4

Marketing

1

Necessary

5

Functional

4

Other

2

Ponudnik Kategorija Vrsta Domena
cdn.rum-ingress-coralogix.com pred privolitvijo Analytics script cdn.rum-ingress-coralogix.com
Google LLC pred privolitvijo Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC pred privolitvijo Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
ingress.eu2.rum-ingress-coralogix.com pred privolitvijo Analytics fetch ingress.eu2.rum-ingress-coralogix.com
Adobe Fonts pred privolitvijo Adobe Fonts (Typekit): web font delivery Functional script use.typekit.net
Font Awesome pred privolitvijo Font Awesome CDN: icon font and CSS delivery Functional script use.fontawesome.com
Google LLC pred privolitvijo Google Maps API Functional script maps.googleapis.com
Google LLC pred privolitvijo Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Google LLC pred privolitvijo YouTube embedded video Marketing iframe www.youtube.com
Cloudflare Inc. Cloudflare CDNJS Necessary script cdnjs.cloudflare.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script jnn-pa.googleapis.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC pred privolitvijo Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC pred privolitvijo Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net

Zgodovina skeniranj

Eno zaključeno skeniranje: piškotki in sledilniki iz skeniranja z dne August 28, 2026.

Nedavna skeniranja

August 28, 2026 4 16

Je cornerstone.jp vaša spletna stran?

Prevzemite ga ter spremljajte svoje piškotke in sledilnike, nastavite skladno pasico soglasja s samodejnim blokiranjem skriptov in ohranjajte svojo politiko piškotkov ažurno.