Skip to main content
krainwater.com

krainwater.com

https://krainwater.com

Zadnje skeniranje October 13, 2026

Pregled piškotkov za krainwater.com, zaključeno dne October 13, 2026, je odkril 4 piškotkov in 5 sledilnih zahtev tretjih oseb. Ocena je zajela 3 strani v 3 edinstvenih predlogah strani. Spletno mesto se zanaša na Complianz kot svojo platformo za upravljanje soglasij z Google Consent Mode v2; IAB TCF v2.3 ni bil opažen. Zaznanih je bilo 5 zahtev tretjih oseb od 2 ponudnikov.

Piškotki

4

Tretje osebe

0

Sledilniki

5

Ponudniki

2

Pasica soglasja

Complianz

Skeniranja

1

Kaj tej nastavitvi manjka

  • Na prvi ravni ni možnosti "Zavrni"; zavrnitev zahteva dodatne korake.

Skladnost po ciljnih skupinah

Evropska unija

✗ Ni izpolnjeno

GDPR + ePrivacy · Predhodna privolitev (opt-in)

Združeno kraljestvo

✗ Ni izpolnjeno

UK GDPR + PECR · Temelji na privolitvi

Združene države Amerike

✓ Ustreza temu modelu

CCPA/CPRA + state laws · Obvestilo in opt-out

Kanada

! Zahteva pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Temelji na privolitvi

Brazilija

! Zahteva pozornost

LGPD · Temelji na privolitvi

Skenirano iz EU; spletna mesta lahko drugim regijam prikazujejo drugačne pasice ali sledenje. Ocene odražajo opaženo vedenje, merjeno glede na pravila posamezne ciljne skupine.

Varnost povezave

Podpora za HTTPS

✓

Preusmerja HTTP na HTTPS

✓

HSTS

✗

Content Security Policy

✗

Piškotki

Zaznanih 4 piškotkov: 1 nujnih, 3 analitičnih, 0 trženjskih

Skupaj

4

Nujni

1

Funkcionalni

0

Analitični

3

Tržni

0

Neznani

0

Filtriraj po kategoriji
Ime Domena Kategorija Ponudnik Potek Varno HttpOnly Stranka
_ym_d pred privolitvijo .krainwater.com Analytics Yandex.Metrica 359 d ✓ – 1st
_ym_isad pred privolitvijo .krainwater.com Analytics Yandex.Metrica Poteklo ✓ – 1st
_ym_uid pred privolitvijo .krainwater.com Analytics Yandex.Metrica 359 d ✓ – 1st
PHPSESSID krainwater.com Necessary PHP Seja – – 1st

Shramba brskalnika, ki jo nastavi spletno mesto

Ime Domena Stranka
wpEmojiSettingsSupports nastavljeno prek krainwater.com/wp-emoji-loader.min.js:3:327 https://krainwater.com 1st pred privolitvijo
_ymBRC nastavljeno prek mc.yandex.ru/tag.js:55:428 https://krainwater.com 1st pred privolitvijo
_ym_synced nastavljeno prek mc.yandex.ru/tag.js:55:428 https://krainwater.com 1st pred privolitvijo
_ym92144917_lsid nastavljeno prek mc.yandex.ru/tag.js:55:428 https://krainwater.com 1st pred privolitvijo
_ym92144917:0_reqNum nastavljeno prek mc.yandex.ru/tag.js:55:428 https://krainwater.com 1st pred privolitvijo
_ym_uid nastavljeno prek mc.yandex.ru/tag.js:55:428 https://krainwater.com 1st pred privolitvijo
_ym_retryReqs nastavljeno prek mc.yandex.ru/tag.js:55:428 https://krainwater.com 1st pred privolitvijo

Sledilniki tretjih oseb

5 zahtevkov zaznanih od 2 ponudnikov: Google LLC, Yandex

Analytics

0

Marketing

2

Necessary

2

Functional

1

Other

0

Ponudnik Kategorija Vrsta Domena
Google LLC pred privolitvijo Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Yandex pred privolitvijo Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.ru
Yandex pred privolitvijo Yandex tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script mc.yandex.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com

Zgodovina skeniranj

Eno zaključeno skeniranje: piškotki in sledilniki iz skeniranja z dne October 13, 2026.

Nedavna skeniranja

October 13, 2026 4 5

Je krainwater.com vaša spletna stran?

Prevzemite ga ter spremljajte svoje piškotke in sledilnike, nastavite skladno pasico soglasja s samodejnim blokiranjem skriptov in ohranjajte svojo politiko piškotkov ažurno.