Skip to main content
onfly.com

onfly.com

https://onfly.com

Zadnje skeniranje July 23, 2026

Pregled piškotkov za onfly.com, izvedeno dne July 23, 2026, je odkril 9 piškotkov in 27 sledilnih zahtev tretjih oseb. Platforma za upravljanje soglasij ni bila zaznana. Z 27 zahtevami tretjih oseb od 11 ponudnikov spletno mesto morda ne izpolnjuje zahtev GDPR in ePrivacy.

Piškotki

9

Tretje osebe

9

Sledilniki

27

Ponudniki

11

Pasica soglasja

Ni zaznano

Skeniranja

1

Kaj tej nastavitvi manjka

  • Ni bilo zaznane nobene platforme za upravljanje soglasij.
  • Zaznane so bile oznake Google, vendar Google Consent Mode v2 ni bil zaznan.

Skladnost po ciljnih skupinah

Evropska unija

✗ Ni izpolnjeno

GDPR + ePrivacy · Predhodna privolitev (opt-in)

Združeno kraljestvo

✗ Ni izpolnjeno

UK GDPR + PECR · Temelji na privolitvi

Združene države Amerike

! Zahteva pozornost

CCPA/CPRA + state laws · Obvestilo in opt-out

Kanada

! Zahteva pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Temelji na privolitvi

Brazilija

! Zahteva pozornost

LGPD · Temelji na privolitvi

Skenirano iz EU; spletna mesta lahko drugim regijam prikazujejo drugačne pasice ali sledenje. Ocene odražajo opaženo vedenje, merjeno glede na pravila posamezne ciljne skupine.

Piškotki

Zaznanih 9 piškotkov: 0 nujnih, 3 analitičnih, 2 trženjskih, 9 tretjih oseb

Skupaj

9

Nujni

0

Funkcionalni

0

Analitični

3

Tržni

2

Neznani

4

9 piškotkov tretjih osebs zaznanih

Piškotki tretjih oseb zahtevajo izrecno soglasje uporabnika po GDPR/ePrivacy.

Filtriraj po kategoriji
Ime Domena Kategorija Ponudnik Potek Varno HttpOnly Stranka
_ga pred privolitvijo .onfly.com.br Analytics Google Analytics 1.1 yr 3rd
_ga_ZV5H6RGEBP pred privolitvijo .onfly.com.br Analytics Google Analytics 1.1 yr 3rd
_gcl_au pred privolitvijo .onfly.com.br Analytics Google Analytics 82 d 3rd
_fbp pred privolitvijo .onfly.com.br Marketing Facebook 82 d 3rd
_gcl_aw_au pred privolitvijo .onfly.com.br Marketing Google Ads 82 d 3rd
FPID pred privolitvijo .onfly.com.br Unknown - 1.1 yr 3rd
FPLC pred privolitvijo .onfly.com.br Unknown - Poteklo 3rd
_gtmeec pred privolitvijo .onfly.com.br Unknown - 82 d 3rd
__spdt pred privolitvijo www.onfly.com.br Unknown - 357 d 3rd

Sledilniki tretjih oseb

27 zahtevkov zaznanih od 11 ponudnikov: Cloudflare Inc., Google LLC, HubSpot Inc., Microsoft, Vimeo Inc....

Analytics

5

Marketing

14

Necessary

5

Functional

1

Other

2

Ponudnik Kategorija Vrsta Domena
Cloudflare Inc. pred privolitvijo Cloudflare Web Analytics Analytics script static.cloudflareinsights.com
Google LLC pred privolitvijo Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Google LLC pred privolitvijo Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
HubSpot Inc. pred privolitvijo HubSpot analytics Analytics script js.hs-analytics.net
Microsoft pred privolitvijo Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
Vimeo Inc. pred privolitvijo Vimeo video embed Functional iframe player.vimeo.com
Google LLC pred privolitvijo Google Ads Marketing script www.google.com
HubSpot pred privolitvijo HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js.hs-banner.com
HubSpot pred privolitvijo HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script forms.hscollectedforms.net
HubSpot pred privolitvijo HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js-na1.hs-scripts.com
HubSpot Inc. pred privolitvijo HubSpot collected forms Marketing script js.hscollectedforms.net
HubSpot Inc. pred privolitvijo HubSpot marketing & CRM Marketing script js.hubspot.com
HubSpot Inc. pred privolitvijo HubSpot ads pixel Marketing pixel js.hsadspixel.net
LinkedIn Corporation pred privolitvijo LinkedIn Insight Tag Marketing script snap.licdn.com
LinkedIn Corporation pred privolitvijo LinkedIn Ads tracking Marketing pixel px.ads.linkedin.com
Meta Platforms, Inc. pred privolitvijo Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. pred privolitvijo Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Navegg pred privolitvijo Navegg tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script tag.navdmp.com
Spotify pred privolitvijo Spotify tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script pixels.spotify.com
Taboola pred privolitvijo Taboola tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cdn.taboola.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
HubSpot HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script perf-na1.hsforms.com
HubSpot HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script static.hsappstatic.net
Google LLC pred privolitvijo Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script stats.g.doubleclick.net
Google LLC pred privolitvijo Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script www.googleadservices.com

Zgodovina skeniranj

Eno zaključeno skeniranje: piškotki in sledilniki iz skeniranja z dne July 23, 2026.

Nedavna skeniranja

July 23, 2026 9 27

Je onfly.com vaša spletna stran?

Prevzemite ga ter spremljajte svoje piškotke in sledilnike, nastavite skladno pasico soglasja s samodejnim blokiranjem skriptov in ohranjajte svojo politiko piškotkov ažurno.