Skip to main content
rexshares.com

rexshares.com

https://rexshares.com

Zadnje skeniranje July 21, 2026

Pregled piškotkov za rexshares.com, zaključeno dne July 21, 2026, je odkril 23 piškotkov in 35 sledilnih zahtev tretjih oseb. Ocena je zajela 10 strani v 10 edinstvenih predlogah strani. Platforma za upravljanje soglasij ni bila zaznana. Z 35 zahtevami tretjih oseb od 13 ponudnikov spletno mesto morda ne izpolnjuje zahtev GDPR in ePrivacy.

Piškotki

23

Tretje osebe

0

Sledilniki

35

Ponudniki

13

Pasica soglasja

Ni zaznano

Skeniranja

1

Kaj tej nastavitvi manjka

  • Ni bilo zaznane nobene platforme za upravljanje soglasij.
  • Zaznane so bile oznake Google, vendar Google Consent Mode v2 ni bil zaznan.

Skladnost po ciljnih skupinah

Evropska unija

✗ Ni izpolnjeno

GDPR + ePrivacy · Predhodna privolitev (opt-in)

Združeno kraljestvo

✗ Ni izpolnjeno

UK GDPR + PECR · Temelji na privolitvi

Združene države Amerike

! Zahteva pozornost

CCPA/CPRA + state laws · Obvestilo in opt-out

Kanada

! Zahteva pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Temelji na privolitvi

Brazilija

! Zahteva pozornost

LGPD · Temelji na privolitvi

Skenirano iz EU; spletna mesta lahko drugim regijam prikazujejo drugačne pasice ali sledenje. Ocene odražajo opaženo vedenje, merjeno glede na pravila posamezne ciljne skupine.

Piškotki

Zaznanih 23 piškotkov: 4 nujnih, 10 analitičnih, 1 trženjskih

Skupaj

23

Nujni

4

Funkcionalni

0

Analitični

10

Tržni

1

Neznani

8

Filtriraj po kategoriji
Ime Domena Kategorija Ponudnik Potek Varno HttpOnly Stranka
hubspotutk pred privolitvijo .rexshares.com Analytics HubSpot 174 d 1st
_ga pred privolitvijo .rexshares.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_0BQ64SXJ0V pred privolitvijo .rexshares.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_NPE90G4NFH pred privolitvijo .rexshares.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au pred privolitvijo .rexshares.com Analytics Google Analytics 84 d 1st
_hjSessionUser_3712643 pred privolitvijo .rexshares.com Analytics Hotjar 359 d 1st
_hjSession_3712643 pred privolitvijo .rexshares.com Analytics Hotjar Poteklo 1st
__hssc pred privolitvijo .rexshares.com Analytics HubSpot Poteklo 1st
__hssrc pred privolitvijo .rexshares.com Analytics HubSpot Seja 1st
__hstc pred privolitvijo .rexshares.com Analytics HubSpot 174 d 1st
_rdt_uuid pred privolitvijo .rexshares.com Marketing Reddit 84 d 1st
cf_clearance .rexshares.com Necessary Cloudflare 359 d 1st
PHPSESSID www.rexshares.com Necessary PHP Seja 1st
__cf_bm .rexshares.com Necessary Cloudflare Poteklo 1st
__cf_bm .www.rexshares.com Necessary Cloudflare Poteklo 1st
tatari-cookie-test pred privolitvijo www.rexshares.com Unknown - 1.1 yr 1st
tatari-session-cookie pred privolitvijo .rexshares.com Unknown - 1.1 yr 1st
_lc2_fpi pred privolitvijo .rexshares.com Unknown - 1.1 yr 1st
_lc2_fpi_js pred privolitvijo .rexshares.com Unknown - Seja 1st
_li_dcdm_c pred privolitvijo .rexshares.com Unknown - Seja 1st
_li_ss pred privolitvijo .rexshares.com Unknown - 1.1 yr 1st
_twpid pred privolitvijo .rexshares.com Unknown - 1.1 yr 1st
_vb pred privolitvijo www.rexshares.com Unknown - 24 d 1st

Sledilniki tretjih oseb

35 zahtevkov zaznanih od 13 ponudnikov: ContentSquare, Google LLC, HubSpot Inc., Microsoft, Comcast...

Analytics

6

Marketing

19

Necessary

7

Functional

1

Other

2

Ponudnik Kategorija Vrsta Domena
ContentSquare pred privolitvijo ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script static.hotjar.com
ContentSquare pred privolitvijo ContentSquare tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script vc.hotjar.io
Google LLC pred privolitvijo Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC pred privolitvijo Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
HubSpot Inc. pred privolitvijo HubSpot analytics Analytics script js.hs-analytics.net
Microsoft pred privolitvijo Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
Google LLC pred privolitvijo Google reCAPTCHA bot protection Functional script www.google.com
Comcast pred privolitvijo Comcast tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script segment.prod.bidr.io
Dstillery pred privolitvijo Dstillery tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script action.dstillery.com
Dstillery pred privolitvijo Dstillery tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script action.media6degrees.com
HubSpot pred privolitvijo HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js.hs-banner.com
HubSpot pred privolitvijo HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script forms.hscollectedforms.net
HubSpot pred privolitvijo HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script api.hubapi.com
HubSpot pred privolitvijo HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script js-na1.hs-scripts.com
HubSpot Inc. pred privolitvijo HubSpot collected forms Marketing script js.hscollectedforms.net
HubSpot Inc. pred privolitvijo HubSpot ads pixel Marketing pixel js.hsadspixel.net
HubSpot Inc. pred privolitvijo HubSpot marketing & CRM Marketing script track.hubspot.com
HubSpot Inc. pred privolitvijo HubSpot tracking script Marketing script js.hs-scripts.com
Microsoft pred privolitvijo Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel bat.bing.com
reddit pred privolitvijo reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Social) Marketing pixel alb.reddit.com
reddit pred privolitvijo reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script www.redditstatic.com
Taboola pred privolitvijo Taboola tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script cdn.taboola.com
Vibe pred privolitvijo Vibe tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script t.vibe.co
X (Twitter) pred privolitvijo Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script t.co
X (Twitter) pred privolitvijo Twitter tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel static.ads-twitter.com
ZetaGlobal pred privolitvijo ZetaGlobal tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing script d-code.liadm.com
Amazon Amazon tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script d2hrivdxn8ekm8.cloudfront.net
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.gstatic.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Google LLC Google Fonts files Necessary script fonts.gstatic.com
Google LLC Google Fonts stylesheet Necessary script fonts.googleapis.com
HubSpot HubSpot tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script forms.hsforms.com
reddit reddit tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script pixel-config.reddit.com
Google LLC pred privolitvijo Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script region1.google-analytics.com
Google LLC pred privolitvijo Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script ad.doubleclick.net

Zgodovina skeniranj

Eno zaključeno skeniranje: piškotki in sledilniki iz skeniranja z dne July 21, 2026.

Nedavna skeniranja

July 21, 2026 23 35

Je rexshares.com vaša spletna stran?

Prevzemite ga ter spremljajte svoje piškotke in sledilnike, nastavite skladno pasico soglasja s samodejnim blokiranjem skriptov in ohranjajte svojo politiko piškotkov ažurno.