Skip to main content
totallypromotional.com

totallypromotional.com

https://totallypromotional.com

Zadnje skeniranje July 22, 2026

Pregled piškotkov za totallypromotional.com, zaključeno dne July 22, 2026, je odkril 28 piškotkov in 19 sledilnih zahtev tretjih oseb. Ocena je zajela 9 strani v 9 edinstvenih predlogah strani. Spletno mesto zaposluje OneTrust kot svojo platformo za upravljanje soglasij z Google Consent Mode v2; IAB TCF v2.3 ni bil opažen. Zaznanih je bilo 19 zahtev tretjih oseb od 12 ponudnikov.

Piškotki

28

Tretje osebe

0

Sledilniki

19

Ponudniki

12

Pasica soglasja

OneTrust

Skeniranja

1

Kaj tej nastavitvi manjka

  • Google Consent Mode v2 je prisoten, vendar privzeto ni nastavljen na zavrnjeno za vse vrste shrambe.

Skladnost po ciljnih skupinah

Evropska unija

✗ Ni izpolnjeno

GDPR + ePrivacy · Predhodna privolitev (opt-in)

Združeno kraljestvo

✗ Ni izpolnjeno

UK GDPR + PECR · Temelji na privolitvi

Združene države Amerike

✓ Ustreza temu modelu

CCPA/CPRA + state laws · Obvestilo in opt-out

Kanada

! Zahteva pozornost

PIPEDA + Québec Law 25 · Temelji na privolitvi

Brazilija

! Zahteva pozornost

LGPD · Temelji na privolitvi

Skenirano iz EU; spletna mesta lahko drugim regijam prikazujejo drugačne pasice ali sledenje. Ocene odražajo opaženo vedenje, merjeno glede na pravila posamezne ciljne skupine.

Piškotki

Zaznanih 28 piškotkov: 2 nujnih, 6 analitičnih, 4 trženjskih

Skupaj

28

Nujni

2

Funkcionalni

0

Analitični

6

Tržni

4

Neznani

16

Filtriraj po kategoriji
Ime Domena Kategorija Ponudnik Potek Varno HttpOnly Stranka
_clck pred privolitvijo .totallypromotional.com Analytics Microsoft Clarity 358 d 1st
_clsk pred privolitvijo .totallypromotional.com Analytics Microsoft Clarity Poteklo 1st
_ga pred privolitvijo .totallypromotional.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_0TXVL9LKG3 pred privolitvijo .totallypromotional.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_ga_E86BCW6ME4 pred privolitvijo .totallypromotional.com Analytics Google Analytics 1.1 yr 1st
_gcl_au pred privolitvijo .totallypromotional.com Analytics Google Analytics 83 d 1st
_fbp pred privolitvijo .totallypromotional.com Marketing Facebook 83 d 1st
_pin_unauth pred privolitvijo .totallypromotional.com Marketing Pinterest 358 d 1st
_uetsid pred privolitvijo .totallypromotional.com Marketing Microsoft Ads Poteklo 1st
_uetvid pred privolitvijo .totallypromotional.com Marketing Microsoft Ads 1 yr 1st
ASP.NET_SessionId www.totallypromotional.com Necessary ASP.NET Seja 1st
OptanonConsent .totallypromotional.com Necessary OneTrust 358 d 1st
culture pred privolitvijo www.totallypromotional.com Unknown - Seja 1st
culture_d3d3LnRvdGFsbHlwcm9tb3Rpb25hbC5jb20 pred privolitvijo www.totallypromotional.com Unknown - Poteklo 1st
FPAU pred privolitvijo .totallypromotional.com Unknown - 83 d 1st
FPGSID pred privolitvijo .totallypromotional.com Unknown - Poteklo 1st
LaSID pred privolitvijo www.totallypromotional.com Unknown - Seja 1st
LaVisitorId_dG90YWxseXByb21vdGlvbmFsLmxhZGVzay5jb20v pred privolitvijo .totallypromotional.com Unknown - Seja 1st
LaVisitorNew pred privolitvijo www.totallypromotional.com Unknown - Poteklo 1st
yotpo_pixel pred privolitvijo .totallypromotional.com Unknown - Poteklo 1st
_gtmeec pred privolitvijo .totallypromotional.com Unknown - 83 d 1st
_sp_id.47be pred privolitvijo .totallypromotional.com Unknown - 1.1 yr 1st
_sp_ses.47be pred privolitvijo .totallypromotional.com Unknown - Poteklo 1st
_WebStoreculture pred privolitvijo www.totallypromotional.com Unknown - Seja 1st
_WebStorePublishState pred privolitvijo www.totallypromotional.com Unknown - Seja 1st
__apex_test__ pred privolitvijo .totallypromotional.com Unknown - Seja 1st
__kla_id pred privolitvijo www.totallypromotional.com Unknown - 1.1 yr 1st
__obref pred privolitvijo .totallypromotional.com Unknown - 358 d 1st

Sledilniki tretjih oseb

19 zahtevkov zaznanih od 12 ponudnikov: Cloudflare Inc., Google LLC, Microsoft, Klaviyo Inc., Meta Platforms, Inc....

Analytics

4

Marketing

8

Necessary

4

Functional

0

Other

3

Ponudnik Kategorija Vrsta Domena
Cloudflare Inc. pred privolitvijo Cloudflare Web Analytics Analytics script static.cloudflareinsights.com
Google LLC pred privolitvijo Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script region1.analytics.google.com
Google LLC pred privolitvijo Google Tag Manager Analytics script www.googletagmanager.com
Microsoft pred privolitvijo Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Analytics) Analytics script www.clarity.ms
Google LLC pred privolitvijo Google Ads Marketing script www.google.com
Klaviyo Inc. pred privolitvijo Klaviyo email marketing Marketing script static.klaviyo.com
Meta Platforms, Inc. pred privolitvijo Facebook SDK / Pixel Marketing script connect.facebook.net
Meta Platforms, Inc. pred privolitvijo Facebook tracking pixel Marketing pixel www.facebook.com
Microsoft pred privolitvijo Microsoft tracker domain (source: Disconnect.me, category: Advertising) Marketing pixel bat.bing.com
Microsoft Corporation pred privolitvijo Bing Ads tracking Marketing pixel c.bing.com
Pinterest Inc. pred privolitvijo Pinterest conversion tag Marketing pixel ct.pinterest.com
Yotpo pred privolitvijo Yotpo tracker domain (source: Disconnect.me, category: EmailAggressive) Marketing script staticw2.yotpo.com
Google LLC Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script www.google.dk
Pinterest Pinterest tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script s.pinimg.com
Sentry (Functional Software) Sentry browser SDK Necessary script browser.sentry-cdn.com
Volentio JSD Volentio JSD tracker domain (source: Disconnect.me, category: Content) Necessary script cdn.jsdelivr.net
Google LLC pred privolitvijo Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script googleads.g.doubleclick.net
Google LLC pred privolitvijo Google tracker domain (source: Disconnect.me, category: FingerprintingGeneral) Unknown script pagead2.googlesyndication.com
OneTrust OneTrust tracker domain (source: Disconnect.me, category: ConsentManagers) Unknown script geolocation.onetrust.com

Zgodovina skeniranj

Eno zaključeno skeniranje: piškotki in sledilniki iz skeniranja z dne July 22, 2026.

Nedavna skeniranja

July 22, 2026 28 19

Je totallypromotional.com vaša spletna stran?

Prevzemite ga ter spremljajte svoje piškotke in sledilnike, nastavite skladno pasico soglasja s samodejnim blokiranjem skriptov in ohranjajte svojo politiko piškotkov ažurno.